Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Dom Wydawniczy

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
O Domu Wydawniczym

ABE Dom Wydawniczy powstał w roku 2004 w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne publikacje z zakresu designu, wzornictwa, plastycznych sztuk wizualnych oraz fotografii. Pierwszą publikacją, która powstała w ramach ABE Domu Wydawniczego, była książka brytyjskiej projektantki Lakshmi Bhaskaran, pt. "Design XX Wieku". Druga edycja tej popularnej encyklopedii designu cieszy się wciąż niesłabnącym powodzeniem. Do stycznia 2009 roku, opublikowaliśmy kolejne siedemnaście publikacji, znacznie rozszerzających temat projektowania w reklamie, wzronictwie oraz modzie.

Ostatnio wydana została książka międzynarodowych autorytetów w dziedzinie reklamy oraz grafiki: Stephena Hellera oraz Mirko Illica, pt. "Anatomia projektu". Książki naszego wydawnictwa, pobudzające kreatywność, zarówno amatorów jak i profesjonalnych projektantów, znajdują zastosowanie w edukacji na poziomie podstawowym, średnim i wyższym. Prezentując najnowsze, światowe trendy w temacie sztuk wizualnych są niezastąpionymi pomocami naukowymi dla projektantów i artystów. 

Prowadzimy wciąż prace nad kolejnymi publikacjami...

Zapraszamy do przeczytania recenzji, zamieszczonych pod każdym z prezentowanych poniżej tytułów.

Redakcje czasopism oraz serwisów tematycznych, chcące zrecenzować nasze publikacje, proszone są o przesyłanie zamówień egzemplarzy redakcyjnych na adres naszego biura. Książki mogą Państwo nabywać w naszej księgarni, jak również za pośrednictwem księgarń internetowych i stacjonarnych w całym kraju.

Księgarnie
Warszawa Księgarnie ABE-IPS

ul. Piękna 31/37
00-677, Warszawa

tel. +48 22 628 60 89

[email protected]

Poniedziałek – Piątek 10:00 - 18:00
(Księgarnia MDM I piętro)

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223