ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Książki

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Shadow and Bone: A Netflix Original Series

Shadow and Bone: A Netflix Original Series

Autorzy
Wydawnictwo Hachette Children's Group
Data wydania 01/04/2021
Wydanie Pierwsze
Liczba stron 352
Forma publikacji książka w miękkiej oprawie
Poziom zaawansowania Dla dzieci
Język angielski
ISBN 9781510109063
Kategorie Beletrystyka dla dzieci i młodzieży, Fantastyka i magiczny realizm dla dzieci i młodzieży
44.00 42.54 PLN
(z VAT)
$11.57 / €9.49 / £8.15 /
Rabat: 3%
Produkt dostępny
Dostawa 14 dni
Ilość
Do schowka

Opis książki

See the Grishaverse come to life on screen with Shadow and Bone, now a Netflix original series. Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas.

Shadow and Bone: A Netflix Original Series

Polecamy również książki

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223