Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Zasoby e-learningowe

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wiley e-podręczniki
O ofercie

E-podręczniki Wiley'a są dostępne za pośrednictwem platformy WileyPlus (www.wileyplus.com) lub VitalSource (www.vitalsource.com) jako Wiley Desktop Editions. Są to dwa różne produkty, zakup kodu do jednego z nich gwarantuje dostępu do obydwu.

Wiley Plus

WileyPlus poza dostępem on-line do elektronicznej wersji podręcznika oferuje również narzędzia do zarządzania kursem, system sprawdzania wiedzy studentów oraz szeroką ofertę materiałów uzupełniających tj. materiały audio, video, artykuły z czasopism, prezentacje PPT.

Wybrane, najpopularniejsze podręczniki są dostępne w ramach WileyPlus.

Wykładowcy mogą otrzymać 30-dniowy dostęp testowy do wybranego tytułu. Zapytaj naszego przedstawiciela o szczegółowe informacje lub sprawdź na www.wileyplus.com

ZASADY ZAKUPU

Każdy student musi posiadać własny kod dostępu, dostęp jest ograniczony czasowo i wygasa po ukończeniu kursu (maksymaknie 24 miesiące). Jeśli podręcznik zostanie zaadoptowany a zakup kodów potwierdzony, wykładowca otrzymuje dostęp bezpłatnie. Kod dostępu WileyPlus można kupić w komplecie z podręcznikiem lub jako kartę z pojedynczym kodem. Cena zestawu jest identyczna jak cena podręcznika bez karty, a cena jednej karty z kodem wynosi 35 GBP.

Wiley Desktop Editoins

Wiley Desktop Editions to podręcznik w wersji elektronicznej, który można zapisać na dysku własnego komputera, jak również mieć dostęp on-line.

Wiley Desktop Editions są udostępniane za pośrednictwem www.vitalsource.com.

ZASADY ZAKUPU

Podręczniki Wiley Desktop Editions kupowane są poprzez nabycie kodów dostępu. Pojedynczy kod dostępu może być wykorzystany tylko przez jednego użytkownika - oznacza to iż każdy student powinien zakupić/otrzymać własny kod dostępu. Wydawca nie przewiduje produktu sprzedaży na zasadzie licencji, biblioteka/uczelnia nie ma prawa do zapisywania książek na własnym serwerze i udostępniania ich studentom on-line.

Wiley Desktop Editions nie są dostępne w zestawie z podręcznikiem drukowanym. Jeżeli jednak uczelnia wyrazi zainteresowanie takim rozwiązaniem to możemy dostarczyć podręczniki drukowane oraz listę kodów. Każdy kod może zostać wykorzystany jednorazowo przez ostatecznego użytkownika. Cena takiego zestawu równa jest cenie katalogowej podręcznika powięlszona o 10GBP.

Zakupione edycje nie są aktualizowane. Jeżeli na rynku ukaże się nowe wydanie, studenci/biblioteka powinni zakupić nowe kody dostępu. Istnieje możliwość wymiany niewykorzystanych kodów na kody dostępu do najnowszej edycji. Niewykorzystane kody to takie, którymi nie posłużono się wcześniej w celach rejestracji. Jednorazowe użycie kodu uniemożliwia jego wymianę.

OPCJE DOSTĘPU

Użytkownik ma możliwość wydrukowania maksymalnie dwóch rozdziałów. Opcja "kopiuj i wklej" jest aktywna, jednak im większa ilość tekstu zostanie zaznaczona tym wolniej działa system, aby zniechęcić do nielegalnego kopiowania.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją portalu na http://www.vitalsource.com/bookshelf.

Kontakt
Marcin Derdzikowski
marcin.derdzikowski@abe.pl
tel.: +48-22-6540675
Andrzej Księżopolski
andrzej.ksiezopolski@abe.pl
tel.: +48-22-6540675, wew: 51
Polecane
Castle in the Gloom Cover
Castle in the Gloom
Autor:
Paul Ruffin
Data wydania:
01/09/2004
Wydawnictwo:
University Press of Mississippi
195.34 PLN
więcej
Opis
In the depths of a forest in Texas a married couple takes a wrong turn. Soon they are lost. Tommy and Annie, long at odds and nearing divorce, can barely stand each other's company. Now,..
Pokaż wszystkie książki
801 777 223