Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wolters Kluwer publikuje 14-tą edycję Brunner & Suddarth’s Textbook of Medical-Surgical Nursing
2017-10-13

Wolters Kluwer Health ogłosiło wydanie 14. edycji Brunner & Suddarth's Textbook of Medical-Surgical Nursing - przełomowego źródła preferowanego przez instruktorów i studentów ze względu na swoją czytelność, angażujące studia przypadku i narzędzia edukacyjne, które zostały zaktualizowane w celu odzwierciedlenia najnowszych badań i praktyk pielęgniarskich. Świętujący ponad 50 lat swojej pierwszej publikacji, podręcznik zawiera pełną integrację z Lippincott CoursePoint, Wolters Kluwer's robust digital - zindywidualizowanym środowiskiem uczenia się dla studentów pielęgniarstwa. 

Powracający autorzy  Dr Janice L. Hinkle i Dr Kerry H. Cheever zapewnili wszechstronną aktualizację Brunner & Suddarth's Textbook of Medical-Surgical Nursing, który dokładnie odzwierciedla szybko zmieniające się środowisko opieki zdrowotnej. Tekst koncentruje się na przejściu opieki intensywnej na domową, a także na etyce, genetyce i uaktualnionych badaniach, ze szczególnym uwzględnieniem nauki opartej na przykładzie. Podręcznik jest zintegrowany z pełnym zestawem narzędzi cyfrowych, w tym vSim for Nursing, opracowanych przez Laerdal Medical i Wolters Kluwer oraz Lippincott DocuCare, w celu zapewnienia studentom podstawowych, rzeczywistych doświadczeń w zakresie opieki nad pacjentem, by odpowiednio przygotować ich do praktyki w dziedzinie pielęgniarstwa medyczno-chirurgicznego.

Brunner & Suddarth's Textbook of Medical-Surgical Nursing będzie dostępny od 27 października, natomiast wersja CoursePoint od 31 października.

Źródło: http://www.knowledgespeak.com 

801 777 223