ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wiley przedstawia „Partner Solutions” w dziale badań, aby wesprzeć przejście na wydawnictwo OA
2022-10-19

W ramach przygotowań do Targów Książki we Frankfurcie, Wiley, światowy lider w dziedzinie badań i edukacji, ogłosił Wiley Partner Solutions, nowy dział w swojej działalności badawczej. Wiley Partner Solutions służy stowarzyszeniom, wydawcom naukowym, stowarzyszeniom i korporacjom w przekształcaniu ich strategii biznesowych i procesów wydawniczych w erze otwartych badań. Zespół Partner Solutions będzie działał na całym świecie pod kierownictwem starszego wiceprezesa Wiley, dr. Guido F. Herrmanna, z siedzibą w Niemczech.

Wiley Partner Solutions dostarcza szeroką gamę platform cyfrowych, rozwiązań publikacyjnych i usług, które pomagają partnerom w skalowaniu, współpracy i przyspieszaniu ich programów wydawniczych, jednocześnie wspierając łańcuch wartości publikacji naukowych. Zakres ofert obejmuje wszystkie etapy procesu wydawniczego akademickiego, od złożenia rękopisu po publikację i nie tylko. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się te, które napędzają i ulepszają zgłoszenia autorów, skalują wysokiej jakości usługi redakcyjne i produkcyjne, zapewniają recenzowanie, zwiększają zaangażowanie, dywersyfikują przychody, oferują usługi centrów kariery, zarządzają płatnościami w otwartym dostępie i umożliwiają nawiązywanie kontaktów między naukowcami a organizacjami które im służą.

Obecni klienci to American Association for the Advancement of Science (AAAS), Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE), Association for Computing Machinery (ACM), instytucje akademickie i globalne korporacje z branży farmaceutycznej, nauk przyrodniczych i chemicznych. branże.

Ostatnie sukcesy Wiley Partner Solutions obejmują dostarczenie Oable, innowacyjnego rozwiązania do zarządzania płatnościami z otwartym dostępem, które łączy biblioteki, autorów i wydawców z szybko rosnącą liczbą instytucji . Ponadto Wiley i Międzynarodowa Liga Przeciw Padaczce niedawno uruchomiły Centrum Wiedzy o Padaczce, aby zapewnić pracownikom służby zdrowia najnowsze badania i wytyczne pomagające w diagnozowaniu, klasyfikowaniu i leczeniu osób z zespołami padaczki. Oba projekty podkreślają zaangażowanie Wiley we wspieranie partnerów w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, poparte recenzowanymi badaniami.

Przejęte marki zintegrowane z Wiley Partner Solutions to Atypon, Inera, J&J Editorial, eJournalPress, Knowledge Unlatched i Madgex. Dzięki produktom, usługom i talentom dostępnym w całym dziale, Wiley będzie nadal dostarczać to, co najlepsze ze swojego portfolio w nowy i innowacyjny sposób. Wiley Partner Solutions będzie działać niezależnie od działalności Wiley’s Research Publishing i będzie zgłaszane jako „Research Solutions” lub „Research Partner Solutions” w publicznych dokumentach i sprawozdaniach finansowych Spółki.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223