ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wolters Kluwer przedstawia Lippincott ClinicalPulse
2022-09-21

Wolters Kluwer, Health ogłosił, że Lippincott ClinicalPulse jest teraz dostępny dla klinicystów, aby mogli uczyć się na podstawie najnowszych badań naukowych w formacie audio. Nowa oferta firmy Lippincott, wiodącego światowego wydawcy aktualnych i wpływowych badań medycznych, pielęgniarskich i pokrewnych, obejmuje ponad 200 punktów, a także możliwość ukończenia i śledzenia przez klinicystów ich ustawicznego kształcenia medycznego (CME) i punktów kształcenia ustawicznego (CE) .

Według niedawnego badania, 72% klinicystów wskazało, że najlepiej uczą się w cyfrowych środowiskach uczenia się i formatach, takich jak podcast, audio, webinarium i inne. Dzięki Lippincott ClinicalPulse lekarze, pielęgniarki, pielęgniarki i inni klinicyści mogą uczyć się na bieżąco, kiedy i gdzie chcą. Użytkownicy mogą poczekać z przystąpieniem do testu na koniec kursów, aż będą mieli czas i śledzić wszystkie swoje punkty, aby upewnić się, że spełniają wymagania CME/CE i stanowe wymagania licencyjne.

Lippincott ClinicalPulse przesyła strumieniowo różnorodne, najwyżej oceniane treści audio, które obejmują 15 specjalności, w tym medycynę wewnętrzną, onkologię, psychiatrię oraz położnictwo i ginekologię. Platforma wykorzystuje głębokie relacje w środowisku medycznym, aby agregować i kuratorować najlepsze z najlepszych wykładów edukacyjnych i wyników badań. Wciągający dźwięk od czołowych naukowców medycznych i ekspertów przemawiających na najnowszych konferencjach i sympozjach jest zoptymalizowany pod kątem słuchania w jakości studyjnej. Wykłady o wysokiej wydajności są angażujące i pouczające, dzięki czemu praktykujący klinicyści są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny, aby zapewnić doskonałą opiekę nad pacjentem.

 

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223