Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
ABE-IPS na Targach Książki w Londynie | 10-12 kwietnia
2018-04-04

Baner_LBF_2018

Londyńskie Targi Książki, jedno z największych wydarzeń wydawniczych na świecie, zaprezentowały swój pełny program 2018, obejmujący wydarzenia autorskie, seminaria, debaty panelowe, nagrody i wiele innych.

Od AI do audio, #MeToo do zdrowia psychicznego, od Brexitu po Blockchain, tegoroczny program seminariów na Londyńskich Targach Książki obejmuje seminaria, debaty panelowe, keynotes i wiele innych, dając delegatom wgląd w całą publikę.

Autorzy biorący udział w Londyńskich Targach Książki 2018 to, m.in.: Jacqueline Wilson, Joanna Trollope, Lauren Child, Kit de Waal, Adam Kay, David Baldacci, Chris Riddell, Laura Bates, Rachel Abbott, Jonny Benjamin, Natasha Devon, Nick Harkaway i wielu innych.

W tym roku koncentrujemy się na krajach nadbałtyckich, a 12 najbardziej znanych i wciągających pisarzy z Estonii, Łotwy i Litwy bierze udział w Londyńskich Targach Książki, w tym Autorzy Głównego Rynku dnia Kristina Sabaliauskaitė (Litwa), Nora Ikstena (Łotwa) ) i Mihkel Mutt (Estonia). 

LBF odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2018 w Olympia Conference Centre w Londynie. ABE-IPS także bierze udział w tym wydarzeniu, będzie to zatem doskonała okazja, by spotkać się z naszymi przedstawicielami porozmawiać o ofercie oraz możliwościach współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (Central Hall 4A11, 4A40 – wspólnie z Instytutem Książki).

Zachęcamy także do śledzenia naszej strony na portalu LBF.

801 777 223