Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Bezpłatny dostęp do wybranych baz danych i czasopism w serwisie Ovid! - LIPIEC 2018
2018-07-16

This Month's Resources of the Month

Lipiec 2018

Firma Ovid oferuje możliwość przetestowania najlepszej w swojej klasie zawartości. Każdego miesiąca - bez żadnych kosztów! Aby skorzystać ze swojego bezpłatnego dostępu do baz danych i czasopism, kliknij link przy odpowiednim zasobie i wypełnij formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem z nazwą użytkownika i hasłem. Następnie możesz zalogować się do Ovid® i uzyskać dostęp do zasobu do końca miesiąca.


Usprawnij systematyczny przegląd recenzji dzięki nowemu i ulepszonemu narzędziu JBI SUMARI

System do jednolitego zarządzania, oceny i przeglądu informacji (SUMARI) to najlepsze oprogramowanie Instytutu im. Joanny Briggs do systematycznego przeglądu dowodów. SUMARI to procesor tekstu, program do zarządzania referencjami oraz statystyczny i jakościowy program do analizy danych w jednym. Jeśli Państwa użytkownicy są zainteresowani ukończeniem recenzji o wysokiej jakości, nowy SUMARI jest najlepszym narzędziem, które pomoże im osiągnąć cel.
Zasoby

Ovid Resource

Visible Body Human Anatomy Atlas

Ta wielokrotnie nagradzana ogólna referencja anatomii człowieka jest narzędziem do wizualizacji i uczenia się w 3D, używanym do interakcji i poznawania systemów ludzkiego ciała.

Ovid Resource

PsycINFO®

Kompleksowa międzynarodowa baza bibliograficzna, PsycINFO® zapewnia dostęp do ponad 4 milionów cytowań w 29 językach.Czasopisma

Journal 1

Journal of Orthopaedics for Physician Assistants

The JBJS Journal of Orthopedics for Physician Assistants jest akademickim zasobem, który zapewnia ciągłą edukację ortopedyczną dla asystentów lekarza i praktyków pielęgniarskich.

Journal 2

Harvard Review of Psychiatry

Założone przez Wydział Psychiatrii Szkoły Medycznej w Harvardzie, jest autorytatywnym źródłem naukowych recenzji i perspektyw na ważne tematy z psychiatrii.

801 777 223