Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Bezpłatny dostęp do wybranych baz danych i czasopism w serwisie Ovid! - SIERPIEŃ 2018
2018-08-02
This Month's Resources of the Month
Sierpień 2018
Firma Ovid oferuje możliwość przetestowania najlepszej w swojej klasie zawartości. Każdego miesiąca - bez żadnych kosztów! Aby skorzystać ze swojego bezpłatnego dostępu do baz danych i czasopism, kliknij link przy odpowiednim zasobie i wypełnij formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem z nazwą użytkownika i hasłem. Następnie możesz zalogować się do Ovid® i uzyskać dostęp do zasobu do końca miesiąca.
Zwiększ rozpoznawalność i wykorzystanie e-zasobów w swojej bibliotece dzięki Ovid Discovery!
Ovid® Discovery to najbardziej zaawansowana na świecie platforma odkrywcza opracowana specjalnie z myślą o bibliotekach medycznych, biomedycznych i farmaceutycznych, która pomaga rozwiązywać rosnące wyzwania związane z biblioteką cyfrową i zapewnia użytkownikom rozwiązania do wyszukiwania dla wszystkich potrzeb badawczych.
Dowiedz się więcej →

Zasoby
Ovid Resource
CAB Abstracts
Najbardziej obszerna baza danych dla zastosowań nauk przyrodniczych, CAB Abstracts daje badaczom natychmiastowy dostęp do ponad 8,4 miliona rekordów, z ponad 360 000 streszczeń dodawanych każdego roku.
Dostęp testowy →
Ovid Resource
Evidence-Based Medicine Reviews (EBMR)
Nieocenione źródło informacji dotyczących medycyny opartej na dowodach, które łączy najbardziej zaufane zasoby w jedną, w pełni przeszukiwalną bazę danych.
Dostęp testowy →
Czasopisma
Journal 1
Continuum: Lifelong Learning in Neurology
Pomaga praktykującym neurologom być na bieżąco z postępem w neurologii, jednocześnie rozwijając przez  samodzielnie ukierunkowane umiejętności uczenia się, zachęcając do krytycznego myślenia i stosując wiedzę dla poprawy opieki nad pacjentem.
Dostęp testowy →
Journal 2
Journal of Healthcare Management
Oferuje artykuły na temat zarządzania opieką zdrowotną, które informują i kierują menedżerami, nauczycielami i naukowcami. Zawiera kolumny napisane przez ekspertów i praktyków w tej dziedzinie, omawiające tematy i trendy związane z zarządzaniem.
Dostęp testowy →
Dowiedz się więcej o LWW Health Library już dziś!

Kolekcje LWW Health Library zapewniają wysoce intuicyjny, interaktywny dostęp i proste funkcje wyszukiwania podstawowych tekstów, a także bogate multimedialne treści pomocnicze składające się z proceduralnych filmów wideo, zdjęć, prawdziwych studiów przypadku i banków quizowych dla ponad 20 specjalności.

Dowiedz się więcej...

801 777 223