Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Bezpłatny dostęp do wybranych baz danych i czasopism w serwisie Ovid! - Październik 2018
2018-10-02

This Month's Resources of the Month

Październik 2018

Witamy w październikowym wydaniu biuletynu Zasoby miesiąca Ovid! Każdego miesiąca wybierane są dwie bazy danych i dwa czasopisma, aby umożliwić przetestowanie naszej najlepszej w swojej klasie zawartości - bez żadnych kosztów! Aby ustawić bezpłatny dostęp do któregokolwiek z tych czterech polecanych zasobów, kliknij link "Dostęp testowy" i wypełnij formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz z nazwą użytkownika i hasłem. Następnie możesz zalogować się do Ovid® i uzyskać dostęp do zasobu do końca miesiąca.

Zasoby

Ovid Resource

Biomedical Research Grants–ÜberResearch

NOWOŚĆ! ÜberResearch to przeszukiwalna baza danych finansowania badań, która obejmuje ponad 600 000 indeksowanych rekordów - a teraz jest dostępna i w pełni przeszukiwalna z innymi subskrybowanymi zasobami na platformie Ovid®!

Ovid Resource

The Philosopher's Index

The Philosopher's Index to bibliograficzna baza danych z informacyjnymi autorskimi streszczeniami obejmującymi badania naukowe w piętnastu dziedzinach filozofii, publikowane w czasopismach i książkach od 1940 r.Czasopisma

Journal 1

Evidence-Based Practice

Evidence-Based Practice - kwartalnik poświęcony tematom związanym z codzienną praktyką medycyny rodzinnej; zawiera treści dotyczące aktualnych i istotnych pytań związanych z opieką nad pacjentem.

Journal 2

Stroke

Oficjalne czasopismo American Heart Association publikuje raporty z badań klinicznych i podstawowych badań dotyczących dowolnego aspektu krążenia mózgowego oraz związanych z nim chorób.


Rozszerz swoje zasoby książek elektronicznych dzięki kolekcji LWW Doody's Core Book!

Kolekcja LWW Doody's Core Book składa się tylko z najwyżej ocenionych książek Doody's z Lippincott®, które są zalecane i oceniane przez najlepszych pracowników służby zdrowia i bibliotekarzy. Pozycje te są uważane za niezbędne zasoby dla praktyków, naukowców oraz studentów.