Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
UpToDate® trafi na ISS
2018-10-12
Wolters Kluwer Health ogłosił, że Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) pilotuje wykorzystanie UpToDate® na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

UpToDate
® to oparty na dowodach zasób wspomagania decyzji klinicznych, który wyposaża klinicystów w najnowsze informacje medyczne, w tym rekomendacje opracowane przez ekspertów, z których można korzystać w punktach opieki zdrowotnej. Ponieważ łączność internetowa jest ograniczona na pokładzie ISS, NASA używa UpToDate® MobileComplete ™, aby umożliwić dostęp do treści UpToDate® bez ciągłego dostępu do Internetu. Dzięki całej treści UpToDate® pobranej lokalnie na iPada astronauci mają bezproblemowy dostęp offline do najnowszych kompleksowych treści klinicznych obejmujących ponad 11 000 tematów.

Na Ziemi dostępność offline UpToDate
® MobileComplete jest ważnym zasobem klinicznym w regionach wiejskich z ograniczoną łącznością internetową, jak również w strefach katastrof naturalnych. W środku sezonu huraganów UpToDate® MobileComplete może być nieocenionym źródłem informacji, gdy regiony tymczasowo tracą dostęp do internetu.

Około 90 procent akademickich centrów medycznych w USA i ponad 36 500 szpitali i instytucji na całym świecie ufają UpToDate
®, aby poprawić opiekę nad pacjentami. Jest to nadal jedyne źródło wsparcia dla decyzji klinicznych związane ze skróceniem pobytu pacjentów i ratowaniem życia.
801 777 223