Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Bezpłatny dostęp do wybranych baz danych i czasopism w serwisie Ovid! - Listopad 2018
2018-11-02
This Month's Resources of the Month
Listopad 2018

Witamy w listopadowym wydaniu biuletynu Zasoby miesiąca Ovid! Każdego miesiąca wybierane są dwie bazy danych i dwa czasopisma, aby umożliwić przetestowanie naszej najlepszej w swojej klasie zawartości - bez żadnych kosztów! Aby ustawić bezpłatny dostęp do któregokolwiek z tych czterech polecanych zasobów, kliknij link "Dostęp testowy" i wypełnij formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz z nazwą użytkownika i hasłem. Następnie możesz zalogować się do Ovid® i uzyskać dostęp do zasobu do końca miesiąca.

Zasoby
Ovid Resource
Social Policy & Practice
W obszernej bibliograficznej bazie danych Social Policy & Practice pomaga specjalistom, praktykom, badaczom i studentom zrozumieć, zaplanować i ocenić obecną i przyszłą politykę społeczną.
Dostęp testowy →
Ovid Resource
Visible Body Muscle Premium
Interaktywny moduł specjalistyczny 3D ilustruje podstawowy ruch różnych mięśni w całym ludzkim ciele w interakcji z kością, nerwami i więzadłami.
Dostęp testowy →
Czasopisma
Journal 1
Anesthesia & Analgesia
Oficjalne czasopismo International Anesthesia Research Society dostarcza wyniki najnowszych badań klinicznych, dając dostęp do aktualności i zapewnia optymalną opiekę nad pacjentami.
Dostęp testowy →
Journal 2
PAIN®
Oficjalna publikacja Międzynarodowego Stowarzyszenia Badań nad Bólem publikuje oryginalne badania dotyczące natury, mechanizmów i leczenia bólu.
Dostęp testowy →

Dostęp do ważnych zasobów, aby poradzić sobie z kryzysem opioidowym
Przedawkowanie leków jest główną przyczyną przypadkowej śmierci w Stanach Zjednoczonych. W rzeczywistości każdego dnia ponad 100 osób umiera z powodu przedawkowania - liczba ta potroiła się w ciągu ostatnich 20 lat. Właśnie dlatego stworzyliśmy skonsolidowany zbiór ważnych zasobów i linków, aby pomóc Tobie, Twojemu personelowi i Twoim współpracownikom lepiej zrozumieć i sprostać wyzwaniom związanym z uzależnieniem od leków.
Dowiedz się więcej →
Uzyskaj dostęp do pełnotekstowych i bibliograficznych zasobów opieki poza Wolters Kluwer, a nawet własnym portalem bibliotecznym!

Ovid Nursing Edge zapewnia użytkownikom zintegrowane wyszukiwanie 27 czasopism, 115 e-booków i milionów rekordów bibliograficznych od Ovid Emcare, bazy danych Ovid Nursing Database i indeksu Ovid Discovery za pomocą jednego kliknięcia.

Dowiedz się więcej...

801 777 223