Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
RSNA wyda trzy nowe czasopisma w 2019r.
2018-11-29
RSNA ogłosiła wprowadzenie na rynek trzech nowych recenzowanych czasopism - Radiology: Artificial Intelligence, Radiology: Cardiothoracic Imaging oraz Radiology: Imaging Cancer - które zostaną opublikowane w 2019 roku.

Radiology: Artificial Intelligence zostało stworzone jako miejsce do badań nad nowymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Tytuł ten rozpoczął poszukiwanie artykułów 2 lipca i otrzymał około 75 zgłoszeń do tej pory. Inauguracyjne wydanie Radiology: AI zostanie opublikowane w pierwszym kwartale 2019 roku. Redaktorem czasopisma jest Charles Kahn Jr. z University of Pennsylvania.

Radiology: Cardiothoracic Imaging ma na celu przynieść badania, które są publikowane w innych specjalnościach z powrotem do radiologii. RSNA zamierza rozpocząć publikowanie redagowanego przez Suhny Abbara (University of Texas) czasopisma w drugim kwartale 2019 roku.

Radiology: Imaging Cancer będzie dążył do zbudowania społeczności dla naukowców zajmujących się nowotworami atakującymi różne układy narządów. Czasopismo, którego redaktorem naczelnym jest Gary Luker z University of Michigan, planuje opublikowanie pierwszego numeru online w trzecim kwartale 2019 roku.

Nowe czasopisma będą publikowane co dwa miesiące i publikowane w trybie online, prezentując od sześciu do ośmiu artykułów w numerze. Dzienniki będą dostępne bezpłatnie dla członków RSNA i będą łączyć oryginalne artykuły naukowe z nowościami i treściami redakcyjnymi.
801 777 223