Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Bezpłatny dostęp do wybranych baz danych i czasopism w serwisie Ovid! - Grudzień 2018
2018-12-05
This Month's Resources of the Month

Grudzień 2018
Witamy w grudniowym wydaniu biuletynu Ovid: Zasoby miesiąca! Każdego miesiąca wybierane są dwie bazy danych i dwa czasopisma, aby umożliwić przetestowanie naszej najlepszej w swojej klasie zawartości - bez żadnych kosztów! Aby skonfigurować bezpłatny dostęp do którejkolwiek z tych czterech polecanych baz danych i czasopism, kliknij link "Przetestuj Dysk" i wypełnij formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem z nazwą użytkownika i hasłem. Następnie możesz zalogować się do Ovid® i uzyskać dostęp do zasobu do końca miesiąca.
Zasoby
Ovid Resource
GIDEON: Global Infectious Diseases & Epidemiology Online Network
Zawiera aktualne informacje i narzędzia wizualne do diagnozowania chorób i podążania za najnowszymi trendami w epidemiologii i leczeniu chorób zakaźnych.
Dostęp testowy →
Ovid Resource
Ovid Emcare
Trójwymiarowy interaktywny moduł specjalistyczny ilustruje podstawowy ruch różnych mięśni w całym ludzkim ciele w interakcji z kością, nerwami i więzadłami.
Dostęp testowy →
Czasopisma
Journal 1
Journal of Hospital Medicine
Czasopismo to jest pierwszą publikacją poświęconą rozpowszechnianiu badań i edukacji w zakresie specjalności medycyny szpitalnej.
Dostęp testowy →
Journal 2
Clinical Orthopaedics and Related Research®
Oryginalne artykuły podkreślające najnowsze klinicznie istotne podstawy chorób układu mięśniowo-szkieletowego i ich leczenia.
Dostęp testowy →

Najnowsza wersja podręcznika DeVita Gold

Standard Oncology już dostępna na Ovid

DeVita, Hellman i Rosenberg's Cancer: Principles & Practice of Oncology - 11 edycja kontynuuje tradycję doskonałości, utrzymując Cię w tej nieustannie szybko zmieniającej się dziedzinie, dzięki kwartalnym aktualizacjom na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie onkologii. Skontaktuj się ze swoim reprezentantem Ovid w sprawie dostępu dla Twojej instytucji.
Dowiedz się więcej →

Dostępne teraz! LWW Health Library: Exercise

Science & ACSM Certification Suite

Idealny dla instruktorów i wykładowców w zakresie ćwiczeń - oferuje bardzo potrzebne przygotowanie do egzaminu dla studentów kończących kierunki medyczne, gdy przechodzą do praktyki zawodowej.

Dowiedz się więcej...

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223