Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


MUSE ogłasza kolekcje książek i listę nowych wydawców na rok 2020
2019-11-06

Project MUSE podał cennik i inne szczegóły dla wszystkich kolekcji książek na rok 2020. Do końca roku kalendarzowego 2020, MUSE będzie posiadał ponad 63 000 tytułów od przeszło 120 wybitnych wydawców non-profit z całego świata. Kolekcja 2020 Complete zaoferuje prawie 3000 nowo opublikowanych tytułów humanistycznych i nauk społecznych z rozwijającej się grupy wydawców uniwersyteckich, towarzystw naukowych, ośrodków akademickich i powiązanych globalnych wydawców.

Wszystkie książki w MUSE są wolne od DRM, z nieograniczonym jednoczesnym dostępem, pobieraniem i drukowaniem. Zawartość każdej książki jest w pełni zintegrowana do wyszukiwania i przeglądania wraz z treściami z ponad 650 czasopism naukowych opublikowanych przez partnerów non-profit. Niedawno ogłoszeni nowi wydawcy, którzy będą udostępniać swoje książki na platformie Project MUSE to m.in. Harvard University Asia Center, Presses de l'Université Laval, University of Rochester Press i University of Tampa Press.

Książki na platformie MUSE są dostępne w kolekcjach podzielonych według tematu i daty publikacji. Oprócz corocznej kolekcji Complete, w tym wszystkich nowych książek wydanych w danym roku przez wydawców współpracujących z Project MUSE, do specyficznych tematów i obszarów należą: globalne studia kulturowe, literatura, nauki polityczne i studia polityczne, studia Azji i Pacyfiku, filozofia oraz religia, studia o Bliskim Wschodzie, zdrowie publiczne i politykę zdrowotną oraz studia latynoamerykańskie i karaibskie.

Wiele książek dostępnych w Project MUSE jest również dostępnych do zakupu z jednym tytułem, za pośrednictwem partnerów kanału GOBI i OASIS. Platforma oferuje także ponad 1200 książek w otwartym dostępie.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj aby przeczytać oryginalny komunikat prasowy (w jęz. angielskim).
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223