ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
ScienceOpen wraz z Brepols Publishers opublikują europejskie badania humanistyczne
2019-11-27

Platforma naukowa ScienceOpen współpracuje z wydawnictwem Brepols Publishers w celu zintegrowania dwóch nowych kolekcji w interdyscyplinarnych dziedzinach obejmujących podział humanistyki / nauki w globalne i interaktywne środowisko badawcze.

Współpraca ScienceOpen z Brepols Publishers - międzynarodowym akademickim wydawcą badań humanistycznych założonym w 1796 r. - jest ważnym krokiem w zapewnieniu jak najszerszej publiczności większego dostępu do wyników badań w dziedzinie nauk humanistycznych.

Interaktywne funkcje ScienceOpen, takie jak m.in. recenzje artykułów, komentarze i rekomendacje, przynoszą korzyści całej społeczności naukowej, ułatwiając zaangażowanie społeczne w te badania naukowe.

Brepols Publishers koncentruje się na „pracach źródłowych” z czasów starożytnych, średniowiecza i wczesnych czasów nowożytnych. Obejmuje to wydania oryginalnych tekstów i dokumentów w ich oryginalnym języku, dzieła referencyjne, takie jak encyklopedie, podręczniki i bibliografie, a także monografie. Umieszczone wśród badań obejmujących prawie 60 milionów artykułów, prace te można filtrować i sortować za pomocą dostosowanej wyszukiwarki ScienceOpen, aby wszyscy użytkownicy mogli znaleźć dokładnie to, czego szukają.

Nowe kolekcje Brepols Publishers w ScienceOpen zawierają dwa czasopisma - Journal of the History of Environment and Societ oraz European Yearbook of the History of Psychology.

Journal of the History of Environment and Society jest czasopismem open access, obejmującym różne aspekty historii środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem badań, które koncentrują się na historycznych relacjach między zmianami środowiska, a ich kontekstem społeczno-historycznym.

European Yearbook of the History of Psychology jest recenzowanym międzynarodowym rocznikiem poświęconym historii psychologii oraz powiązaniom między badaniem historiograficznym, a problemami epistemologii, mającym na celu pomoc w zrozumieniu wspólnych korzeni europejskiej myśli naukowej.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny komunikat prasowy (w języku angielskim).
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223