ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Elsevier przejmuje 3D4Medical, rozszerza ofertę edukacji zdrowotnej
2019-11-28

Dział firmy Elsevier odpowiedzialny za globalną analitykę informacji specjalizujący się w nauce i zdrowiu, będący częścią RELX, nabył 3D4Medical, globalną firmę zajmującą się edukacją anatomiczną z siedzibą w Dublinie w Irlandii. 3D4Medical stworzył Complete Anatomy, najbardziej zaawansowaną na świecie platformę anatomii 3D, rewolucjonizując sposób, w jaki uczniowie, nauczyciele, pracownicy służby zdrowia i pacjenci rozumieją anatomię i wchodzą z nią w interakcje. Dzięki wyjątkowej technologii i wzornictwu, które przesuwają granice tego, jak ludzie uczą się przy użyciu zaawansowanych narzędzi do wizualizacji 3D, Complete Anatomy zdobył ponad milion użytkowników na ponad 300 najlepszych uniwersytetach na świecie.

Projekt Complete Anatomy firmy 3D4Medical zdobył nagrodę Apple Design & Innovation Award i był wielokrotnie wybierany jako „Najlepszy produkt roku” w sklepie Apple App Store, osiągając również pierwsze miejsce w Microsoft Store. 3D4Medical jest również laureatem nagrody US-Ireland Research Innovation Awards.

Elsevier jest światowym liderem w dziedzinie edukacji i treści z zakresu anatomii, z wiodącymi na świecie markami, w tym Atlasem anatomii człowieka Netter's, Atlasem anatomii Gray's, Atlasem anatomii człowieka Sobotta oraz Atlasem klinicznym anatomii człowieka McMinn & Abrahams. Wg danych ponad 30 procent lekarzy uczy się anatomii używając tychże atlasów. Przejęcie Complete Anatomy od 3D4Medical zapewnia światowej klasy platformę technologiczną 3D uzupełniającą te marki i jeszcze bardziej wzmocni ofertę edukacji zdrowotnej Elsevier, poprawiając wyniki nauczania dla studentów i specjalistów w dziedzinie zdrowia.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny komunikat prasowy (w jęz. angielskim).
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223