Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Wolters Kluwer rozszerza Lexicomp Drug Information
2019-12-11

Wolters Kluwer, Health ogłosiło dodanie Clinical Insights do Lexicomp® - wiodącego w branży informacji o lekach, w ramach nieustających wysiłków na rzecz polepszania opieki medycznej poprzez wspieranie zgodnego podejmowania decyzji przez farmaceutów i lekarzy bezpośrednio w punktach opieki zdrowotnej. Clinical Insights to tylko jedno z ostatnich udoskonaleń Lexicomp, które jest oparte na ulepszonej logice i uczeniu maszynowym, aby skuteczniej przekazywać klinicystom informacje oparte na dowodach.

Clinical Insights jest wynikiem współpracy między autorami i redaktorami-lekarzami oraz farmaceutami w celu opracowania monografii leków o ulepszonej zawartości w UpToDate®. Dzięki harmonizacji treści między Lexicomp a UpToDate, Clinical Insights może pomóc złagodzić zmienność opieki poprzez dostosowanie decyzji klinicznych podejmowanych przez różnych członków zespołu opieki.

Kolejnym znaczącym ulepszeniem jest integracja FORMULINK z UpToDate, która umożliwia lekarzom dostęp do informacji przed podaniem zaleceń. Takie postępowanie pomaga zwiększyć przestrzeganie zasad formuł, a jednocześnie działa jako niezawodny i spójny środek komunikacji między aptekarzem a lekarzem wydającym receptę. Ta integracja jest ważnym krokiem w ciągłych wysiłkach firmy na rzecz harmonizacji opieki poprzez połączenie rozwiązań w ramach przepływu pracy i umożliwienie użytkownikom płynnego dostępu do połączonych zasobów. Integracja FORMULINK z UpToDate obejmie także UpToDate® Advanced - interaktywne ścieżki kliniczne ukierunkowane na typowe schorzenia z niepożądaną zmiennością opieki.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny komunikat prasowy (w języku angielskim).

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223