Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Wiley udostępnia badania na temat COVID-19 w archiwach finansowanych ze środków publicznych
2020-03-20

COVID-19_OFFER_PL_1

John Wiley and Sons Inc., światowy lider w dziedzinie badań i edukacji, udostępnia całą obecną i przyszłą treść badań oraz dane na stronie zasobów COVID-19 dla PubMed Central, archiwum biomedycznego i nauk przyrodniczych w US National Institutes of Health’s National Library of Medicine. Treść badań jest dostępna w innych repozytoriach finansowanych ze środków publicznych, takich jak baza danych COVID-19 Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Wellcome Trust, tak długo, jak to konieczne.

Treść jest licencjonowana, dzięki czemu badacze mogą stosować eksplorację tekstu i danych oraz techniki sztucznej inteligencji, aby zmaksymalizować użyteczność nowych badań nad koronawirusem w miarę ich publikacji.

Na początku lutego Wiley uruchomił witrynę zasobów COVID-19 z bezpłatnymi informacjami, które są codziennie aktualizowane najnowszymi badaniami nad wirusem i zawierają linki do ponad 5000 artykułów. Wiley, we współpracy z Atypon, uruchomił także
oparty na sztucznej inteligencji kanał informacyjny Scitrus, gromadzący najnowsze badania, wstępne odbitki i aktualności dotyczące COVID-19.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223