Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Wolters Kluwer - COVID-19
2020-03-30

COVID-19 Message for Ovid Customers

Wolters Kluwer uważnie monitoruje rozwój sytuacji w odniesieniu do COVID-19, w tym informacje i wytyczne publikowane przez władze opieki zdrowotnej na całym świecie. Zgodnie z naszymi planami ciągłości działania aktywowaliśmy nasze korporacyjne i lokalne zespoły zarządzające incydentami, które są odpowiedzialne za kierowanie naszą reakcją na zmieniającą się sytuację.

Na podstawie tych wskazówek wszyscy pracownicy Wolters Kluwer zostali poinformowani o przygotowaniach do pracy w domu. Naszym priorytetem w tym czasie jest proaktywne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pracowników, klientów i partnerów. Ponadto ograniczyliśmy podróże, które nie są niezbędne dla naszych pracowników, i przestrzegamy wskazówek Światowej Organizacji Zdrowia dotyczących samo kwarantanny i wytycznych dotyczących badań. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi zespołami, na bieżąco informując ich o zmieniających się sytuacjach w ich lokalizacjach i wszelkich powiązanych korektach, które musimy wprowadzić.

Jest to trudny czas dla wszystkich i zdajemy sobie sprawę z presji, z jaką zmagają się pracownicy służby zdrowia i badacze na całym świecie, zajmując się tą zmieniającą się sytuacją w dziedzinie opieki zdrowotnej. Jako ceniony klient, chcemy Cię zapewnić, że nasze zespoły są tutaj, aby Cię wspierać, a jednocześnie być elastycznym w tym, jak współpracujemy zdalnie w tym czasie. Ponadto chcemy potwierdzić, że mamy wbudowaną odporność na nasze systemy i procesy, aby zapewnić niezawodność naszych produktów i rozwiązań.

Wiemy, że teraz bardziej niż kiedykolwiek lekarze i badacze potrzebują dostępu do najnowszych zasobów opartych na dowodach, aby pomóc im w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących opieki nad pacjentem. Aby pomóc, Wolters Kluwer ma specjalną stronę z zasobami, na której można znaleźć szereg wyselekcjonowanych informacji i zasobów z naszego portfolio produktów, do których w tym czasie otworzyliśmy dostęp dla społeczności medycznej. Regularnie aktualizujemy te strony o nowe zasoby, więc dodaj do zakładek linki i udostępnij je swoim współpracownikom i mecenasom.

· Zasoby Wolters Kluwer COVID-19 (koronawirus)

· Zestaw narzędzi dla klinicystów związanych z COVID-19

Nasz zespół obsługi klienta służy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań. Skontaktuj się z nami poprzez [email protected].


Strony www Białystok Warszawa
801 777 223