Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Cambridge University Press oferuje bezpłatny dostęp do najnowszych badań nad koronawirusem
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

Wydawca akademicki Cambridge University Press oferuje 700 podręczników bezpłatnie dla wszystkich, dostęp online do podręczników szkolnictwa wyższego i najnowsze badania nad koronawirusem podczas epidemii COVID-19.

Ponadto istniejącym klientom oferuje się bezpłatny dostęp do kluczowych prac referencyjnych na żądanie, aby pomóc im przezwyciężyć zakłócenia spowodowane globalną reakcją na pandemię. Wszystkie 700 podręczników opublikowanych i obecnie dostępnych w formacie HTML na Cambridge Core - stronie internetowej książek i czasopism naukowych Press - jest dostępnych niezależnie od tego, czy zostały wcześniej zakupione.

Bezpłatny dostęp jest dostępny do końca maja 2020 r. Studenci w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie będą mogli również uzyskać dostęp do darmowych e-booków podręczników prasowych za pośrednictwem VitalSource. Ponadto obecni klienci Cambridge Core mogą zażądać bezpłatnego dostępu do zbioru prac referencyjnych dla bibliotek w tym samym okresie, w tym do wszystkich historii, towarzyszy i elementów Cambridge.

Ostatnie posunięcia nastąpiły po ogłoszeniu przez prasę, że zapewnia bezpłatny dostęp do badań nad koronawirusem w Cambridge Core. Obecnie w kolekcji znajduje się ponad 80 odpowiednich rozdziałów książek i artykułów w czasopismach, a kolejne artykuły zostaną dodane po ich opublikowaniu. Prasa dołączyła również do innych wydawców, podpisując zobowiązanie do udostępnienia badań za pośrednictwem PubMed Central i innych publicznych repozytoriów literatury czasopismowej.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223