Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


BioOne, biblioteki i wydawcy współpracują w celu zapewnienia recenzowanych badań w celu zwalczania kryzysu koronawirusow
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

Biblioteki badawcze nadal są zaufanymi przewodnikami w czasach niepewności naukowej. Gdy świat porusza się po pandemii COVID-19, BioOne dzieli się bogactwem odpowiednich treści od partnerów wydawniczych, aby zapewnić wsparcie osobom pracującym nad rozwiązaniami kryzysowymi.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Bibliotek Badawczych (ARL) i Greater Western Library Alliance, BioOne wraz z wydawcami udostępniło artykuły związane z koronawirusem w następujących czasopismach dostępnych w otwartym dostępie do 2020 r .: Choroby ptaków (125 artykułów) opublikowane przez American Association of Avian Pathologists, Journal of Wildlife Diseases (56 artykułów) opublikowany przez Wildlife Disease Association oraz Journal of Zoo and Wildlife Medicine (34 artykułów) opublikowany przez American Association of Zoo Veterinarians.

Dodatkowe istotne artykuły dotyczące koronawirusa i pandemii znajdują się w BioOne Complete. Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób biblioteki badawcze wykorzystują postępy technologiczne i dostęp do informacji w celu ułatwienia globalnej współpracy, zaleca się przeczytanie ARL, „Łagodzenie COVID-19: Opracowujące biblioteki badawcze”. Ponadto ARL opracowało wiadomości COVID-19 oraz strony zasobów z bibliotek członkowskich i instytucji macierzystych; są one aktualizowane codziennie.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223