Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Cengage oferuje bezpłatny dostęp do cyfrowych materiałów do nauki i innych zasobów dla osób dotkniętych COVID-19
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

Cengage - firma edukacyjna i technologiczna, oferuje bezpłatny dostęp do swoich cyfrowych materiałów edukacyjnych i platform oraz innych zasobów dla osób dotkniętych COVID-19. Cengage zapewnia bezpłatny dostęp do wszystkich platform Cengage i eTekstów za pośrednictwem Cengage Unlimited, dla studentów college'ów w zamkniętych kampusach w USA. Cengage organizuje bezpłatne seminaria internetowe i „Godziny urzędowania” prowadzone przez instruktorów, którzy oferują strategie i najlepsze praktyki dotyczące instrukcji online, dla wykładowców i administratorów.

National Geographic Learning zapewnia wszystkim amerykańskim nauczycielom K12 bezpłatny dostęp do swoich platform edukacyjnych i eBooków. Ponadto Cengage rozszerza dostęp tam, gdzie jest potrzebny obecnym użytkownikom cyfrowym, oraz zapewnia szkolenia i wsparcie dla nauczycieli przechodzących na nauczanie online.

Gale oferuje bibliotekom i nauczycielom bezpłatny dostęp do szeregu zasobów za pośrednictwem kompleksowego centrum online. To centrum wspiera naukę online dla osób w wieku przedszkolnym przed licencjatem z wykorzystaniem interdyscyplinarnych zasobów dostosowanych do programu nauczania; eBooki dotyczące rozwoju zawodowego, które pomogą osobom przechodzącym na wirtualne uczenie się; wiarygodne treści na tematy związane ze zdrowiem i problemy globalne; oraz szkolenie na temat optymalizacji istniejących kolekcji do nauki online.

Cengage zapewnia regionalne wsparcie dla międzynarodowych klientów szkolnictwa wyższego w oparciu o lokalny wpływ, styl nauczania i dostępność produktów. W niektórych regionach oznacza to zapewnienie uczniom i instruktorom dostępu do zasobów i produktów; podczas gdy w innych regionach oznacza to pomoc klientom korzystającym wyłącznie z wersji drukowanej we wdrażaniu i użyciu materiałów szkoleniowych.

National Geographic Learning Nauczanie języka angielskiego wspiera klientów w trzech obszarach: szkolenie nauczycieli, zasoby zawodowe i materiały do ​​nauki. Dostępna jest seria webinarów dla nauczycieli języka angielskiego uczących online. Cengage opracowuje również dodatkowe zasoby, w tym filmy i blogi akademickie, aby pomóc szkołom i nauczycielom dokonać przejścia online.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223