Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Hindawi będzie nadal dzielić się ustaleniami dotyczącymi COVID-19
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

Wydawca open access Hindawi zapewnił autorów, redaktorów, recenzentów i czytelników, że obsługa artykułów naukowych będzie kontynuowana bez zakłóceń. Zespoły Hindawi na całym świecie pracują z domu, ale społeczność nie powinna zauważać żadnych różnic w interakcjach z Hindawi, z recenzją lub publikacją badań otwartego dostępu.

Ponieważ w tym czasie opublikowano zobowiązanie Hindawi do zapewnienia akceptacji badań recenzowanych, Hindawi wprowadził przyspieszony obieg dokumentów dla dokumentów przedłożonych na koronawirusie / COVID-19, które są odpowiednie do publikacji. W tym celu Hindawi podpisało się pod „Oświadczeniem Wellcome w sprawie udostępniania danych i ustaleń związanych z COVID-19” i w pełni popierają określone przez nią zobowiązania.

Hindawi połączyło się ze swoimi współpracownikami publikującymi publikacje naukowe w PLOS, aby zmaksymalizować dostępność przesłanych artykułów za pośrednictwem serwerów przedruku, takich jak bioRxiv lub medRxiv w punkcie przedłożenia i dopilnują, aby jego autorzy rozważyli przedłożenie odpowiednich czasopism PLOS, jeśli sądzi, że wpływ ich pracy będzie lepiej podawane przez inny tytuł. Hindawi współpracuje również ze swoimi kolegami z Royal Society, aby zapewnić, że wszelkie zarejestrowane raporty złożone w sprawie COVID-19 zostaną przesłane do rozpatrzenia w ich czasopiśmie Royal Society Open Science, który jest lepiej przygotowany do obsługi tego rodzaju zgłoszeń.

W tych niezwykłych czasach niezwykle ważne jest, aby Hindawi współpracował z autorami, redaktorami, recenzentami i szerszą społecznością wydawniczą w celu przyspieszenia publikacji, które mogłyby pomóc w złagodzeniu pandemii, pomóc w badaniach nad COVID-19 lub przyspieszyć badania epidemiologiczne lub szczepionek, niezależnie od czasopismo lub platforma, w której są publikowane. Hindawi zobowiązuje się do zwiększenia widoczności prac publikowanych w tym obszarze przez tytuły Hindawi i będzie ciężko pracować, aby zaprezentować to tak szeroko, jak to możliwe w mediach społecznościowych i na własnej stronie internetowej w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223