Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Nowa mikrostrona Taylora i Francisa, aby zapewnić pełny dostęp do przełomowych badań COVID-19
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

Wydawnictwo akademickie Taylor & Francis opublikowało nową mikrostronę, która agreguje i organizuje wszystkie ostatnio opublikowane badania COVID-19 w jednym łatwym w nawigacji portalu, w tym wszystkie odpowiednie artykuły badawcze i rozdziały książek. Wszystkie przełomowe badania dotyczące COVID-19 są nadal swobodnie dostępne w celu wsparcia globalnych wysiłków w zakresie diagnozy, leczenia, zapobiegania i dalszych badań nad wirusem. Nowe badania zostaną dodane do mikrostrony, gdy tylko się zepsuje.

Jako wiodący wydawca zaufanych badań naukowych, technologicznych, medycznych, humanistycznych i nauk społecznych, Taylor & Francis pozostaje zaangażowany w pomoc organom zdrowia publicznego, badaczom, klinicystom i ogółowi społeczeństwa w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 i zarządzaniu nim. Taylor i Francis mają na celu umożliwienie ekspertom gromadzenia wspólnej wiedzy na temat zwalczania tej choroby.

Jako sygnatariusze inicjatywy Dostęp do badań NIH, wraz ze skoordynowanym działaniem Wellcome Trust dotyczącym udostępniania danych badawczych i ustaleń związanych z wybuchem, Taylor i Francis współpracują z WHO, aby zapewnić wyraźne oznakowanie tych treści. Taylor i Francis zgadzają się z inicjatywą OSTP, aby scentralizować zasoby na PubMed, z którym obecnie pracują, aby zapewnić szybki dostęp czytelny dla ludzi i maszyn, tam gdzie to możliwe, do wyszukiwania artykułów i danych za pośrednictwem portalu Litcovid NLM.

Dalsze przełomowe badania COVID-19, w tym przedruki, są również dostępne za pośrednictwem dedykowanej bramki F1000Research, aby zapewnić natychmiastowy dostęp do najnowszych osiągnięć badawczych.

Taylor i Francis chcą wspierać globalne odkrycia naukowe w zarządzaniu rozprzestrzenianiem się COVID-19 i będą nadal aktualizować mikrostronę tak szybko, jak to możliwe, aby zwiększyć wykrywalność nowych badań w miarę ich ukazywania się.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223