Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


HighWire ogłasza wsparcie dla rozpowszechniania wiedzy podczas pandemii COVID-19
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

HighWire - dostawca technologii publikowania naukowego, ogłosił swoje stałe zaangażowanie w zapewnianie dostępu do kluczowych informacji i wspieranie rozpowszechniania wiedzy podczas pandemii COVID-19. Organizacja, która wspiera i hostuje dostawców kluczowych informacji, takich jak WHO, BMJ, Cochrane i AAAS, posiada solidny plan ciągłości działania, który został przekazany wszystkim klientom. Partnerzy i klienci HighWire pracują w niespotykanym dotąd czasie, wspierany przez platformy technologiczne HighWire.

Magazyn naukowy BMJ i AAAS, z których oba publikują czasopisma HighWire, udostępnił swobodnie wszystkie artykuły i relacje z koronawirusa, umożliwiając badaczom w czasach globalnej potrzeby. HighWire nadal osiąga cele 99,9 procent czasu nieprzerwanego działania, aby zapewnić dostępność tych najważniejszych i ważnych źródeł informacji.

Stworzenie inicjatywy Campus Activated Subscriber Access (CASA), opracowanej wspólnie przez HighWire wraz z Google Scholar, umożliwia bezproblemowy i mobilny dostęp do subskrybowanych treści naukowych, pomagając studentom i badaczom być na bieżąco, gdziekolwiek się znajdują.

Wprowadzenie medRxiv w 2019 r. - w połączeniu z Cold Spring Harbor, BMJ i Yale - odgrywa również kluczową rolę w szybkim rozpowszechnianiu informacji medycznych w płynnym i zmieniającym się krajobrazie.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223