Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Wolters Kluwer wspiera klinicystów walczących z pandemią COVID-19 dzięki nowej globalnej interaktywnej mapie UpToDate
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

Wolters Kluwer Health wspiera klinicystów na linii frontu walczących z pandemią COVID-19 dzięki dodatkowym zasobom opartym na dowodach w UpToDate® i nowej interaktywnej mapie intensywności wyszukiwania COVID-19. Mapa pomaga klinicystom i agencjom zdrowia publicznego w śledzeniu wirusa i może wspierać klinicystów w uzyskiwaniu wnikliwych prognoz na temat zgłoszonych przypadków na podstawie operacji wyszukiwania klinicznego od 1,9 miliona klinicystów w punkcie opieki.

Od 1 lutego 2020 r. Tematy kliniczne UpToDate COVID-19 były przeglądane ponad dwa miliony razy. Tematy te i łatwe do odczytania materiały edukacyjne dla pacjentów są stale aktualizowane. Ponadto zespół redakcyjny UpToDate rozszerzył bezpłatny dostęp do tematów w chorobach zakaźnych, medycynie płuc i krytycznej opiece medycznej, dostarczając informacji związanych z diagnozowaniem i leczeniem COVID-19 i jego powikłań.

Aby wesprzeć klinicystów z pacjentami wracającymi do domu po hospitalizacji z powodu COVID-19, instrukcje wypisu i informacje dla pacjenta są teraz dostępne bezpłatnie. Plik PDF do pobrania zawiera informacje na temat zalecanej opieki w domu, opieki kontrolnej, leków, ograniczonej aktywności fizycznej i nie tylko.

Aby pomóc epidemiologom i agencjom zdrowia publicznego odwrócić losy pandemii koronawirusa, Wolters Kluwer opracował globalną interaktywną mapę bąbelkową, która podkreśla obszary o wysokiej intensywności wyszukiwania klinicznego w UpToDate, która może pomóc klinicystom w uzyskaniu pomocnego wglądu w przewidywaniu regionalnego wzrostu zgłaszanego COVID -19 przypadków.

Interdyscyplinarne zespoły Wolters Kluwer opracowały interaktywną mapę, analizując, jak często lekarze, pielęgniarki i inni klinicyści przeszukują określone pytania dotyczące COVID-19. Wykorzystuje to globalną aktywność wyszukiwania w UpToDate, zaufanym źródle wykorzystywanym przez ponad 1,9 miliona klinicystów do wspierania decyzji klinicznych w bezpośredniej opiece nad pacjentem.

Badacze danych obliczyli i pokazali, co nazywa się „intensywnością wyszukiwania”, a także uwzględnili w tej mapie bąbelkowej przypadki COVID-19 zgłoszone przez Johns Hopkins University. Mapa ilustruje wzrost intensywności wyszukiwania w czasie w regionach na całym świecie i gdzie maleje. Obecnie obejmuje dane na poziomie krajowym na całym świecie, a także dane na poziomie stanowym w USA.

Wolters Kluwer będzie nadal udostępniać zasoby klinicystom walczącym z COVID-19 na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie Wolters Kluwer COVID-19 (Coronavirus) Resources & Tools page.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223