Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Elsevier wprowadza Veridata EDC; oferuje bezpłatny dostęp do pomocy naukowcom badającym COVID-19
2020-03-31

COVID-19_OFFER_PL_1

Elsevier - globalny lider w dziedzinie analizy informacji specjalizujący się w nauce i zdrowiu, uruchomił VeridataTM Electronic Data Capture (EDC), bezpieczną, zgodną i przyjazną dla użytkownika platformę do przechwytywania danych pacjentów do badań klinicznych.

Veridata EDC to następna generacja wersji MACRO firmy Elsevier, rozwiązania sprawdzonego w komercyjnych i niekomercyjnych badaniach klinicznych od ponad 20 lat. Aby pomóc naukowcom pracującym nad opracowaniem szczepionek i innych terapii dla COVID-19, Elsevier zobowiązał się udostępnić Veridata EDC za darmo. Zainteresowani badacze kliniczni mogą skontaktować się z obsługą klienta Elsevier za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] i złożyć wniosek o konto demo. Po niezbędnym szkoleniu dotyczącym zgodności otrzymają bezpłatną 12-miesięczną licencję.

Veridata EDC zapewnia naukowcom klinicznym bezpieczne i zgodne z przepisami elektroniczne przechwytywanie danych w celu zapewnienia ochrony praw, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia uczestników badań klinicznych. Intuicyjny interfejs użytkownika oznacza, że ​​badacze mogą szybko wprowadzać, monitorować i uruchamiać raporty w celu gromadzenia dokładnych i wiarygodnych danych tematycznych do analizy.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223