Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Wolters Kluwer oferuje darmowe filmy Emmi COVID-19 dla organizacji zdrowotnych
2020-04-02

COVID-19_OFFER_PL_1

Wolters Kluwer, Health pomaga pacjentom zachować zdrowie i otrzymywać informacje o COVID-19 dzięki wiarygodnym informacjom za pośrednictwem łatwego do zrozumienia filmu wideo „Zrozumienie COVID-19 i jak zachować bezpieczeństwo”. Dzięki filmowi sprawdzona wiedza Emmi® w zakresie projektowania behawioralnego i multimedialnego zaangażowania pacjentów jest dostępna dla każdej organizacji na całym świecie, wykorzystując aktualne, oparte na dowodach informacje na temat koronawirusa z UpToDate®.

Uspokajające wideo informuje i umożliwia pacjentom ochronę i radzenie sobie z objawami COVID-19 w przypadku zachorowania. Tematy obejmują: Co to jest COVID-19 i jak się rozprzestrzenia? Jakie są objawy COVID-19? Co zrobić, gdy jesteś chory? Co zrobić, jeśli martwisz się, że zostałeś narażony? Jak żyć zdrowo? Jak spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa?

„Zrozumienie COVID-19 i jak zachować bezpieczeństwo” jest dostępny bezpłatnie do użytku przez ogół społeczeństwa, lekarzy, szpitale i systemy opieki zdrowotnej, a także apteki, plany zdrowotne i inne organizacje związane ze zdrowiem. Jest również dostępny w temacie edukacji pacjentów UpToDate COVID-19 i jest częścią pakietu zasobów dla pacjentów, do których można uzyskać dostęp na stronie http://healthclarity.wolterskluwer.com/coronavirus-resources.html?utm_source=press-release&utm_medium=website&utm_campaign=emmi-covid19-video-pr.

Film zostanie udostępniony w 16 językach, w tym w uproszczonym i tradycyjnym chińskim. Wolters Kluwer będzie okresowo aktualizować wideo, biorąc pod uwagę ewolucję pandemii. Ponadto wydawnictwo będzie nadal udostępniać zasoby pacjentom, a także pracownikom służby zdrowia walczącym z COVID-19 na całym świecie..

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223