Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Penn Press oferuje bezpłatny dostęp cyfrowy podczas pandemii COVID-19
2020-04-02
COVID-19_OFFER_PL_1

Z powodu pandemii COVID-19 badania akademickie są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a przejście na dużą skalę do kształcenia na odległość w uczelniach i na całym świecie oznacza, że studenci potrzebują nowych form dostępu do treści. W odpowiedzi na te nowe i rozległe wymagania University of Pennsylvania Press z przyjemnością informuje, że wszystkie treści dostępne za pośrednictwem cyfrowych partnerów wydawniczych prasy zostaną udostępnione konsumentom bezpłatnie.

Decyzja o tym, by treści cyfrowe były swobodnie dostępne, odzwierciedla kluczową rolę Penn Press we wspieraniu międzynarodowej społeczności akademickiej, ponieważ stara się ona wykonywać istotną pracę w zakresie badań, odkryć i edukacji w obecnych globalnych okolicznościach. Penn Press jest w stanie zapewnić tę dostępność dla naukowców i czytelników przy wsparciu swoich cyfrowych partnerów wydawniczych na całym świecie: DeGruyter, EBSCO, MUSE i ProQuest. Osoby fizyczne mogą uzyskać dostęp do tego materiału za pośrednictwem bibliotek instytucjonalnych.


“W takich czasach wiarygodne, starannie sprawdzone badania mają kluczowe znaczenie dla każdego, kto pracuje nad znalezieniem rozwiązania obecnego kryzysu zdrowia publicznego. Penn Press zawsze był oddany misji pedagogicznej uniwersytetu i jesteśmy gotowi wesprzeć nauczycieli i studentów na całym świecie, którzy chcą kontynuować edukację w tym trudnym czasie.”

—Mary C. Francis, Dyrektor Penn Press


W miarę ewolucji naszej wiedzy na temat pandemii COVID-19 i jej globalnego wpływu, publikacje Penn Press będą miały istotny wkład w sposób, w jaki myślimy o naszej historii i patrzymy w naszą przyszłość na reformę i odbudowę: od polityki publicznej po infrastrukturę miejską, od ekonomii po stosunki międzynarodowe.

Bezpłatny cyfrowy dostęp do Penn Press będzie dostępny do 30 czerwca 2020.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223