Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Springer Nature: Zasoby biblioteczne podczas COVID-19
2020-04-07Library Link Newsletter

Zasoby biblioteczne podczas COVID-19

Kwiecień 2020


Drogi Czytelniku,

Współpracujemy z bibliotekarzami z całego świata, aby wspierać Cię praktycznymi informacjami i przydatnymi zasobami. W tym specjalnym wydaniu znajdziesz wiadomość od naszego CEO Frank Vrancken Peeters dla naszych klientów, autorów i czytelników. Zobacz nasze studia przypadków dotyczące tego, jak nasz Zespół ds. Rozwoju kont wspiera bibliotekarzy w tym czasie, przeczytaj więcej o naszej inicjatywie zapewniania bezpłatnego dostępu do podręczników instytucjom dotkniętym blokadą z powodu koronawirusa, sprawdź nasze zasoby dla bibliotekarzy i znajdź najnowsze badania dotyczące COVID-19 tutaj. Nie zapomnij zapisać się na jedno z naszych seminariów internetowych na temat zdalnego dostępu i posłuchać naszej serii podcastów na temat zalet płynnego dostępu i usług, takich jak GetFTR i więcej.
Najnowsze wiadomości
A message from our CEO Frank Vrancken Peeters

Wiadomość od naszego CEO Franka Vrancken Peeters'a


Do wszystkich naszych klientów, autorów, czytelników i innych, z którymi współpracujemy na co dzień, aby usprawnić naukę i badania oraz otworzyć drzwi do odkrycia. W tych niespotykanych czasach potrzeba ciągłego dostępu do badań i nauki nigdy nie była tak ważna. Czytaj więcej tutaj.
Librarian resources to assist with the COVID-19 pandemic

Zasoby bibliotekarza do pomocy w przypadku pandemii COVID-19


Aby wesprzeć bibliotekarzy i zapewnić łatwy dostęp do informacji i zasobów w tym wyjątkowym czasie, stworzyliśmy tę witrynę dla Ciebie. Znajdź informacje na temat zdalnego dostępu i najnowszych badań na temat COVID-19 tutaj.
How Springer Nature is supporting librarians during the COVID-19 crisis

Jak nasz Zespół ds. Rozwoju Kont wspiera bibliotekarzy


W tym trudnym czasie jesteśmy zobowiązani do zapewnienia pomocy i wsparcia społeczności bibliotekarzy. Znajdź tutaj studia przypadków dotyczące usług i wesprzyj naszych programistów kont dla bibliotekarzy na całym świecie.
Librarian resources to assist with the COVID-19 pandemic

Ograniczenia z powodu koronawirusa: bezpłatny dostęp do podręczników


Instytucje edukacyjne na całym świecie musiały przejść na tryb zajęć online, aby zastosować środki dystansu społecznego wprowadzone przez rządy. My w Springer Nature chcielibyśmy wspierać instytucje dotknięte tymi ograniczeniami poprzez bezpłatny dostęp do podręczników.