Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


McGraw-Hill przedstawia AccessMedicine COVID-19 Central - witrynę z zasobami o koronawirusie
2020-04-08

COVID-19_OFFER_PL_1

Pandemia koronawirusa wpływa na życie ludzi we wszystkich zakątkach świata. Niestety, istnieje wiele dezinformacji i zamieszania na temat tego, jak się rozprzestrzenia, jak można go leczyć, co robić i czego nie robić w kontaktach z innymi ludźmi i nie tylko.

McGraw-Hill ma dostęp do jednych z najbardziej zaufanych umysłów w badaniach medycznych i edukacji, dzięki czemu istnieje możliwość udostępnienia strony z zasobami dla specjalistów, studentów i innych osób. McGraw-Hill współpracował z niektórymi ekspertami, w tym Mark Graber, MD MSHCE FACEP (Graber & Wilbur's Family Medicine Examination and Board Review) oraz McGraw-Hill's Julie Grishaw, MSN, RN, ACNP-C, CCRN i Melanie Allison, DNP, MSN, RN , ACNP-BC.

McGraw-Hill niedawno uruchomił AccessMedicine COVID-19 Central, bezpłatny zasób mający pomóc klinicystom i pracownikom służby zdrowia poradzić sobie z obecnym kryzysem, a także instruktorów, którzy mają teraz obowiązek nauczania na odległość.

Wiele informacji zebranych na tym kanale pochodzi z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, które zapewniają aktualizacje i informacje w tempie, które mogą być trudne do nadążenia. Odwiedzający stronę znajdą do swojej dyspozycji różnorodne zasoby - od krótkiego FAQ, po aktualizacje dotyczące leczenia. COVID-19 Central pomieści wszystkie aktualne informacje dotyczące globalnej pandemii koronawirusa.

Przy uruchomieniu COVID-19 Central publikuje posty dotyczące istotnych informacji klinicznych, oceny ryzyka, zapobiegania i kwarantanny oraz porad podróży, z planami dodawania informacji o szczególnych populacjach, telemedycynie i wielu innych. Celem tej witryny jest prowadzenie dyskusji w społecznościach na temat najlepszych praktyk i uczenia się na odległość, zamieszczanie filmów wideo od najbardziej kompetentnych autorów oraz zapewnianie szybkich linków i bezpłatny dostęp do ważnych informacji o pandemii COVID-19.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223