Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


IEEE zapewnia bezpłatny dostęp do artykułów badawczych i standardów COVID-19 w IEEE Xplore®
2020-04-09

COVID-19_OFFER_PL_1

Techniczna organizacja zawodowa IEEE jest zaangażowana we wspieranie globalnej reakcji na COVID-19. Organizacja zapewnia bezpłatny, bezpośredni dostęp do zbioru różnych artykułów badawczych i standardów związanych z COVID-19, aby pomóc naukowcom zrozumieć, zarządzać i zwalczać różne aspekty pandemii.

IEEE uznaje, że wielu jest bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanych w walkę z COVID-19 i jego wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo na świecie, badania, infrastrukturę, komunikację i inne. Dlatego podczas pandemii IEEE zapewnia bezpłatny dostęp do artykułów związanych z COVID-19 w Bibliotece Cyfrowej IEEE Xplore z dodatkowymi prawami do wszystkich rodzajów ponownego wykorzystania, w tym eksploracji i analiz pełnego tekstu i danych. IEEE konsekwentnie monitoruje sytuację pod kątem dalszego rozwoju i w razie potrzeby aktualizuje i dodaje do treści IEEE Xplore.

Ponadto organizacja zapewnia również bezpłatny dostęp do Norm, które mogą pomóc badaczom w zarządzaniu różnymi aspektami pandemii i technologiach, które można najlepiej wykorzystać do jej zwalczania. Tę kolekcję można znaleźć bezpłatnie w bibliotece cyfrowej IEEE Xplore.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223