Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Future Science Group zapewnia darmowy dostęp do wszystkich treści związanych z COVID-19
2020-04-14

COVID-19_OFFER_PL_1

Jako wydawca zaufanych, wiodących badań naukowych i klinicznych, Future Science Group udostępniła za darmo wszystkie treści związane z COVID-19 w specjalnym centrum treści. Wydawca dołączył także do innych wydawców na całym świecie, aby zapewnić szybką publikację i rozpowszechnianie nowych badań wspierających światowe wysiłki w walce z nową pandemią koronawirusa.

Ognisko COVID-19 szybko ogarnęło świat od pierwszego zgłoszenia w grudniu 2019 r., Prowadząc do coraz większej liczby przypadków i zgonów, poważnej presji na usługi zdrowotne na całym świecie oraz bezprecedensowych ograniczeń w ruchu, transporcie, biznesie i edukacji .

Aby wesprzeć globalną walkę z COVID-19, Future Science Group zebrała wszystkie artykuły z całego swojego portfolio czasopism i cyfrowych centrów w nowym „COVID-19 Hub”, hostowanym w eCommunity, Infectious Diseases Hub.

Tutaj użytkownicy mogą odkryć najnowsze nagłówki wiadomości i codzienne aktualizacje koronawirusa, a także przeczytać więcej szczegółowych artykułów na temat pandemii zebranej w czasopismach i e-społecznościach Future Science Group: cała treść jest w pełni dostępna i może być czytana bez ograniczeń być codziennie aktualizowany.

Wiele organizacji współpracuje w celu wspierania globalnych działań przeciwko COVID-19, a Future Science Group będzie współpracować ze Stowarzyszeniem STM, aby udostępniać artykuły z czasopism za pośrednictwem strony zasobów, a ScienceOpen za pośrednictwem tej kolekcji. Aby jeszcze bardziej ułatwić rozpowszechnianie tego ważnego dzieła, wszystkie istotne treści czasopism, w tym treści wsteczne, są zdeponowane w PubMed Central, a artykuły są w całości publikowane w PMC na licencji CC BY 4.0 w celu umożliwienia maksymalnego ponownego wykorzystania, udostępniania i udostępniania danych górnictwo.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223