Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Elsevier przedstawia bezpłatny COVID-19 Healthcare Hub, który pomaga klinicystom w zwalczaniu trwającej pandemii
2020-04-20

COVID-19_OFFER_PL_1

Elsevier - światowy lider w dziedzinie analityki informacji specjalizujący się w nauce i zdrowiu, uruchomił nowe źródło pomocy dla pracowników opieki zdrowotnej na pierwszej linii w zarządzaniu nowym kryzysem zdrowotnym dotyczącym koronawirusa.

COVID-19 Healthcare Hub zapewnia bezpłatny dostęp do zestawów narzędzi, spostrzeżeń ekspertów, zasobów badawczych i wytycznych COVID-19. Zestawy narzędzi Hub obejmują oparte na dowodach przeglądy kliniczne, monografie leków, plany opieki, zestawy zamówień i filmy z procedurami dla klinicystów świadczących opiekę i informacje dla pacjentów. Lekarze znajdą także najnowsze informacje i wytyczne od rządowych agencji zdrowia, towarzystw medycznych i organizacji zdrowia publicznego dotyczące diagnozowania, testowania i leczenia pacjentów z COVID-19.

Format COVID-19 Healthcare Hub dostosowany do urządzeń mobilnych i reagujący pozwala klinicystom uzyskać dostęp do potrzebnych informacji na temat opieki nad pacjentem z telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.

Pracownicy służby zdrowia mogą uzyskać dostęp do COVID-19 Healthcare Hub Elseviera, odwiedzając stronę elsevier.health.

COVID-19 Healthcare Hub jest częścią wkładu Elsevier w pomoc naukowcom i klinicystom podczas tego globalnego kryzysu. Nowe narzędzie na temat koronawirusa Elseviera zapewnia najnowsze wczesne etapy i recenzowane badania dotyczące nowego koronawirusa i COVID-19. Dostęp do wszystkich zasobów jest bezpłatny i zawierają wytyczne dla lekarzy i pacjentów. COVID-19 Healthcare Hub prowadzi do Coronavirus Hub na ScienceDirect, a ponad 21 000 artykułów dotyczących koronawirusa, SARS i MERS jest dostępnych bezpłatnie. Rozszerzoną listę wkładów Elsevier można znaleźć w tym katalogu (https://www.elsevier.com/novel-coronavirus-covid-19).

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223