Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Nowy rejestr badań COVID-19 ASM zapewnia terminowy dostęp do najlepszych badań COVID-19 sprawdzonych przez ekspertów
2020-04-21

COVID-19_OFFER_PL_1

Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologii (American Society for Microbiology, ASM) ogłosiło uruchomienie Rejestru Badań COVID-19, platformy, która zapewnia terminowy dostęp do najlepszych badań COVID-19 sprawdzonych przez ekspertów.

Dr Stefano Bertuzzi, CEO, ASM, zauważa, że ​​kolejnym ważnym krokiem w odpowiedzi na SARS-CoV-2 jest kuracja i weryfikacja podstawowych badań nad tym nowym koronawirusem, aby zachęcić do szybkiego odkrycia naukowego i innowacji oraz zwiększyć szanse na pokonanie wirusa i zakończenie pandemia. Ta wyselekcjonowana baza danych zapewni naukowcom skuteczny sposób na znalezienie najbardziej aktualnych i najcenniejszych badań SARS-CoV-2 / COVID-19 na podstawie najnowszych artykułów i wstępnych wydruków.

Pilna natura pandemii SARS-CoV-2 wymagała od ASM podjęcia różnych wyzwań, które pojawiły się podczas tego kryzysu. Jako liderzy nauk mikrobiologicznych ASM pracowało na wielu frontach, aby dzielić się faktycznymi, aktualnymi informacjami na temat nowego koronawirusa, opowiadać się za przyspieszonymi i szeroko rozpowszechnionymi testami SARS-CoV-2 oraz zapewnić bezpłatny dostęp do artykułów badawczych opublikowanych w ciągu ostatniego roku w naszym czasopisma naukowe.

Dr Lynn Enquist, profesor Henry L. Hillman z biologii molekularnej, Princeton University i były prezes ASM, będą głównymi kuratorami tego projektu. Asystentami kuratorów naczelnych są:

Dr Rozanne M. Sandri-Goldin, profesor kanclerza, mikrobiologia i genetyka molekularna, University of California, Irvine, oraz redaktor naczelna Journal of Virology w ASM; oraz Dr. Vaughn Cooper, profesor, Microbiology & Molecular Genetics, University of Pittsburgh, który jest obecnie członkiem zarządu ASM.

Aby przesłać badania do włączenia do rejestru badań COVID-19, autorzy / badacze mogą wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected].

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223