Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Elsevier oferuje bezpłatny dostęp dla naukowców pracujących nad koronawirusem
2020-04-30

COVID-19_OFFER_PL_1

Elsevier, światowy lider w dziedzinie analityki informacji specjalizujący się w nauce i zdrowiu, oferuje bezpłatny dostęp do unikalnego zestawu biomedycznych narzędzi i treści badawczych, aby pomóc naukowcom i firmom z branży nauk przyrodniczych w przyspieszeniu wysiłków na rzecz rozwiązania obecnej pandemii.

Nowy Elsevier Coronavirus Research Hub obejmuje obecnie bazę danych biomedycznych, zawartość naukową i kliniczną, zestawy danych specyficzne dla COVID-19, rozwiązanie do eksploracji tekstu skoncentrowane na biomedyce oraz kilka narzędzi do współpracy badawczej, a wkrótce pojawi się więcej narzędzi.

Hub obejmuje obecnie bezpłatny dostęp do Embase, ClinicalKey, Mendeley, Mendeley Data, centrum badań Pure COVID-19 Research, SSRN i Elsevier Text Mining (MedScan). Dostęp do innych rozwiązań Elsevier, w tym Pathway Studio, Reaxys i Reaxys Medicinal Chemistry oraz Veridata EDC (Electronic Data Capture) już wkrótce. Dostęp jest dostępny do 28 października 2020 r.

Coronavirus Research Hub to najnowszy wkład firmy Elsevier w pomoc naukowcom i klinicystom podczas tej globalnej katastrofy. Ponadto Centrum Informacji o nowatorskich koronawirusach Elseviera zapewnia najnowsze eksperckie, wyselekcjonowane informacje dla społeczności badawczych i zdrowotnych na temat nowego koronawirusa (zwanego również COVID-19 i jego tymczasowym tytułem 2019-nCoV). Centrum informacyjne zawiera również link do ScienceDirect firmy Elsevier, gdzie ponad 21 000 artykułów naukowych dotyczących koronawirusa, SARS i MERS jest dostępnych bezpłatnie. Dla środowiska opieki zdrowotnej ośrodek opieki zdrowotnej Elsevier COVID-19 zapewnia klinicystom i pacjentom bezpłatny dostęp do zestawów narzędzi, wiedzy eksperckiej, zasobów badawczych i wytycznych COVID-19, a także często zadawanych pytań na temat objawów.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223