Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Autorzy Nature Research wykorzystują najnowszą wersję In Review, bezpłatnej usługi udostępniania przedruków
2020-06-19

In Review - innowacyjna usługa, która integruje wczesne udostępnianie i zwiększoną przejrzystość recenzowania z procesami składania czasopism i recenzowania, jest po raz pierwszy dostępna dla autorów zgłaszających badania podstawowe do tytułów Nature Research. Autorzy zgłaszający się do dwóch tytułów Nature Research, Nature Communications i Nature Biomedical Engineering, będą mogli teraz korzystać z In Review, aby poznać zalety wczesnego udostępniania.

Podobnie jak w przypadku innych czasopism Springer Nature z włączoną recenzją, autorzy zgłaszający się do tych dwóch tytułów będą mieli możliwość włączenia się do zintegrowanej usługi. Umożliwi im to łatwe cytowanie i udostępnianie swojej pracy, gdy jest ona jeszcze poddawana przeglądowi, a także skorzystanie z przejrzystości postępu recenzowania dzięki aktualizacjom w czasie rzeczywistym na prywatnym pulpicie nawigacyjnym. Jeśli artykuł zostanie odrzucony po wzajemnej ocenie, wszystkie informacje o stanie wydawania i wzajemnej recenzji zostaną usunięte, a przedruk będzie nadal dostępny na platformie.

W ramach rozpatrzenia, wprowadzone przez Nature Communications w 2017 r. W celu zapewnienia widoczności wstępnych druków rozważanych przez czasopismo, zostaną wycofane. Biorąc pod uwagę multidyscyplinarny zakres czasopisma, In Review, oferując im możliwość automatycznego dzielenia się swoją pracą jako preprint podczas składania, zapewni lepsze wsparcie autorom. Ze względu na integrację z systemami recenzowania czasopisma, In Review oferuje dodatkową funkcjonalność pozwalającą autorom na większą przejrzystość w zakresie postępu recenzowania manuskryptu.

Springer Nature zdecydowanie wspiera wczesne udostępnianie i aktywnie zachęca swoich autorów do publikowania swoich wczesnych manuskryptów jako wstępnych wydruków. W 2018 r. Uruchomiła innowacyjną nową usługę In Review, która zintegrowała wczesne udostępnianie i zwiększyła przejrzystość z procesem składania czasopism. W recenzji, opracowanej we współpracy z Springer Nature przez Research Square, której inwestorem jest Springer Nature, jest obecnie dostępna dla autorów Springer Nature, którzy przesłali 290 swoich czasopism.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223