Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Cochrane i Wiley ogłaszają nową 10-letnią umowę wydawniczą
2020-06-25

Cochrane ogłosił podpisanie nowej umowy z wydawnictwem John Wiley & Sons, Ltd. na publikację Biblioteki Cochrane przez następne 10 lat od stycznia 2021 r. Umowa gwarantuje znaczne inwestycje w przyszły rozwój Biblioteki, aby utrzymać Cochrane jako światowy wybitny zbiór wysokiej jakości materiałów pomocnych przy podjmowaniu decyzji w sprawach globalnej opieki zdrowotnej.

Obecna umowa wydawnicza Cochrane z Wiley wygasa 31 grudnia 2020 r. W wyniku przetargu rozpoczętego w maju 2019 r., który przyciągnął oferty wielu wydawców, wybrano Wiley ze względu na jego zaangażowanie w rozwój produktów i innowacje, strategiczną wizję zaspokajającą potrzeby użytkowników dowodów Cochrane oraz wsparcie dla wielojęzycznej strategii organizacji, zwiększającej w ten sposób dostępność jej dowodów na całym świecie.

Umowa zapewnia również silne ramy finansowe wspierające ambicje organizacyjne Cochrane w następnej dekadzie, w tym aspiracje związane z otwartym dostępem. Obecnie ponad 3,6 miliarda ludzi ma bezpłatny dostęp do Biblioteki Cochrane jednym kliknięciem, a prawie 70% wszystkich 8300 recenzji Cochrane i 2400 protokołów recenzji jest dostępnych dla wszystkich na całym świecie.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223