Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


ConTech Week 2020 to globalne wydarzenie online koncentrujące się na ewolucji biznesu treści
2020-06-25

Nowe technologie zmieniają sposób publikowania. Tworzenie, rozpowszechnianie i konsumpcja treści napotyka wiele nowych możliwości i wyzwań. Aby sprostać tym wyzwaniom, konieczna jest prawdziwa cyfrowa transformacja biznesu treści, a także zmiana sposobu myślenia, ale od czego zacząć i jak wygląda ta podróż?

W tym roku ConTech Week 2020, który odbędzie się w dniach 16-19 listopada, jest większy i odważniejszy niż wcześniej. Wydarzenie będzie teraz dostępne online, aby umożliwić udział większej globalnej publiczności i oferować fenomenalne treści. Cztery popołudniowe przemówienia, przemyślane przywództwo i studia przypadków, połączone z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi z całego świata.

ConTech Week 2020 pokaże kierunek, w którym będzie szła prawdziwa transformacja cyfrowa dla Twojego biznesu treści. Możesz ponownie ocenić tę działalność, skoncentrować się na użytkownikach i odkryć, jak innowacje technologiczne na zawsze zmieniają środowisko konkurencji.

Rejestracja jest teraz otwarta, a pełne miejsce dla delegata kosztuje 595 £. Można również zarezerwować miejsca jednodniowe za 195 funtów. Ceny te obejmują dostęp do w pełni transkrybowanych i indeksowanych filmów ze wszystkich sesji oraz oferują miejsca na innych wydarzeniach ConTech.Live.

Zarezerwuj teraz na https://www.contech-event.com/ConTech2020.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223