Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Aarhus University Press dołącza do Project MUSE, aby dostarczyć pełną listę cenionych książek do bibliotek akademickich
2020-06-30

Aarhus University Press dołączyło do Project MUSE, dostawcy cyfrowej humanistyki i nauk społecznych dla społeczności naukowej, w celu udostępnienia bibliotekom akademickim  pełnej listy cenionych książek z zakresu archeologii, antropologii, sztuki i wielu innych nauk humanistycznych i nauk społecznych. Zarówno tytuły najnowsze, jak i te najstarsze wydawane przez Aarhus University Press będą dostępne w ramach kolekcji ebooków Project MUSE od stycznia 2021 r.

Kiedy zostaną uruchomione na platformie w styczniu 2021 roku, książki Aarhus University Press będą dostępne w Project MUSE na stronie wydawcy.

Aarhus University Press twierdzi, że jest największym wydawnictwem uniwersyteckim w regionie skandynawskim, wydając 100 tytułów rocznie i z 2000 list tytułów, z których 400 jest w języku angielskim. Obszary publikacji obejmują antropologię, archeologię, klasykę, edukację, sztuki piękne, historię, literaturoznawstwo i naukę. Współpracują intensywnie z towarzystwami naukowymi, instytucjami kultury, otwartymi uniwersytetami, szkołami i domami medialnymi, aby dotrzeć do maksymalnej społeczności akademickiej na całym świecie.

Od 1995 r. MUSE Journal Collections wspiera szeroki zakres potrzeb badawczych w bibliotekach akademickich, publicznych, specjalnych i szkolnych na całym świecie. MUSE jest zaufanym źródłem kompletnych, pełnotekstowych wersji czasopism naukowych z wielu wiodących na świecie wydawnictw uniwersyteckich i towarzystw naukowych, w których obecnie bierze udział ponad 120 wydawców. Książki na Project MUSE oferują dostęp do ponad 67 000 książek z ponad 100 wydawnictw, w pełni zintegrowanych z zawartością czasopism naukowych MUSE w celu przeglądania i odkrywania.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223