Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Aarhus University Press dołącza do Project MUSE, aby dostarczyć pełną listę cenionych książek do bibliotek akademickich
2020-06-30

Aarhus University Press dołączyło do Project MUSE, dostawcy cyfrowej humanistyki i nauk społecznych dla społeczności naukowej, w celu udostępnienia bibliotekom akademickim  pełnej listy cenionych książek z zakresu archeologii, antropologii, sztuki i wielu innych nauk humanistycznych i nauk społecznych. Zarówno tytuły najnowsze, jak i te najstarsze wydawane przez Aarhus University Press będą dostępne w ramach kolekcji ebooków Project MUSE od stycznia 2021 r.

Kiedy zostaną uruchomione na platformie w styczniu 2021 roku, książki Aarhus University Press będą dostępne w Project MUSE na stronie wydawcy.

Aarhus University Press twierdzi, że jest największym wydawnictwem uniwersyteckim w regionie skandynawskim, wydając 100 tytułów rocznie i z 2000 list tytułów, z których 400 jest w języku angielskim. Obszary publikacji obejmują antropologię, archeologię, klasykę, edukację, sztuki piękne, historię, literaturoznawstwo i naukę. Współpracują intensywnie z towarzystwami naukowymi, instytucjami kultury, otwartymi uniwersytetami, szkołami i domami medialnymi, aby dotrzeć do maksymalnej społeczności akademickiej na całym świecie.

Od 1995 r. MUSE Journal Collections wspiera szeroki zakres potrzeb badawczych w bibliotekach akademickich, publicznych, specjalnych i szkolnych na całym świecie. MUSE jest zaufanym źródłem kompletnych, pełnotekstowych wersji czasopism naukowych z wielu wiodących na świecie wydawnictw uniwersyteckich i towarzystw naukowych, w których obecnie bierze udział ponad 120 wydawców. Książki na Project MUSE oferują dostęp do ponad 67 000 książek z ponad 100 wydawnictw, w pełni zintegrowanych z zawartością czasopism naukowych MUSE w celu przeglądania i odkrywania.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223