Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Springer Healthcare Independent Medical Education (IME) przedstawia nowy portal
2020-07-01

Springer Healthcare IME uruchomiło nową stronę internetową, aby umożliwić łatwiejszy i bardziej wszechstronny dostęp do swoich obecnych i starszych programów edukacyjnych. Nowa strona internetowa oferuje pełen wachlarz niezależnych treści edukacyjnych, w tym spotkania i sympozja, seminaria i webcasty, rozwiązania eLearningowe, uczenie się na podstawie przypadków i raporty cyfrowe. Wszystkie treści są tworzone i kierowane przez wewnętrznych i zewnętrznych specjalistów w zakresie przedmiotów i edukacji i są dostępne bezpłatnie dla pracowników służby zdrowia na całym świecie.

Springer Healthcare IME został wydany w 2013 roku i od tego czasu stał się wiodącym dostawcą IME i ustawicznego kształcenia medycznego (CME) na całym świecie. Nowa strona internetowa uznaje ich rosnącą reputację w branży i stanowi wizytówkę zarówno ich dotychczasowych, jak i obecnych programów edukacyjnych.

Pracownicy służby zdrowia na całym świecie nieustannie poszukują treści edukacyjnych najwyższej jakości, aby poprowadzić i wzmocnić najlepsze praktyki w ich codziennym podejmowaniu decyzji klinicznych. Oprócz tego fundatorzy stypendiów edukacyjnych muszą być pewni jakości i wiarygodności dostawców IME / CME. Według Elsbeth Headley, globalnego dyrektora IME w Springer Healthcare, nowa strona spełnia oba wymagania - repozytorium programów edukacyjnych o wysokiej wartości, wykazujących silne dziedzictwo w projektowaniu, rozwijaniu i dostarczaniu innowacyjnej edukacji.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223