Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


ASA rozszerza partnerstwo z Wolters Kluwer w celu opublikowania i ponownego uruchomienia ASA Monitor
2020-07-01

American Society of Anesthesiologists (ASA) ogłosiło rozszerzone partnerstwo z Wolters Kluwer w zakresie opublikowania i ponownego uruchomienia swojej publikacji, ASA Monitor, w celu dostarczenia pełnego zakresu okołooperacyjnych wiadomości i informacji na temat opieki zdrowotnej dla lekarzy anestezjologów, członków zespołu chirurgicznego i kierownictwa zespołów opieki zdrowotnej. Wolters Kluwer opublikuje ASA Monitor w swoim portfolio czasopism Lippincott, gdzie opublikuje również oficjalne czasopismo ASA, Anesthesiology.

Począwszy od wydania z lipca 2020 r., ASA Monitor będzie oferował nowy projekt jako publikację wielkoformatową, zawierającą bardziej aktualne, odpowiednie i pogłębione raporty od lekarza do lekarza, zapewniające szerszy kontekst i zrozumienie problemów związanych z anestezjologią i przemysłu opieki zdrowotnej, poprzez artykuły od stałych publicystów i bardziej wszechstronne funkcje.

Dodatkowe udoskonalenia treści obejmują: kolumny napisane przez wiodących ekspertów ze społeczności anestezjologicznej i spoza niej; najnowsze technologie, innowacje produktowe i lekowe oraz nowe firmy; oraz „wyróżnienie placówki”, prezentujące konkretny ośrodek medyczny, co robią, jak to robią, dlaczego są liderami w tej dziedzinie i jakie mają przemyślenia, które mogą mieć zastosowanie do innych instytucji opieki zdrowotnej.

Monitor ASA, kierowany przez redaktora naczelnego dr Stevena L. Shafera, nadal będzie wiodącym źródłem obiektywnych, opartych na faktach raportów i przemyślanego dialogu dla lekarzy anestezjologów.

Subskrypcja ASA Monitor jest uwzględniona jako korzyść z członkostwa w ASA. Od września 2020 r. instytucje opieki zdrowotnej mogą zapisać się do ASA Monitor na Ovid, kontaktując się z [email protected].

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223