Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Metallomics dołącza do portfolio czasopism Oxford University Press
2020-07-06

Royal Society of Chemistry ogłosiło przeniesienie czasopisma Metallomics ze swojego portfolio czasopism do Oxford University Press (OUP). Metallomics publikuje najnowsze badania mające na celu wyjaśnienie identyfikacji, rozmieszczenia, dynamiki, roli i wpływu metali i metaloidów w układach biologicznych.

Czasopismo dołączy do światowej klasy portfolio naukowego OUP, począwszy od tomu 2021. Klienci Royal Society of Chemistry Gold będą nadal mieć ciągły dostęp do wszystkich artykułów Metallomics opublikowanych do końca 2020 roku.

Metallomics publikuje najnowsze badania mające na celu wyjaśnienie identyfikacji, rozmieszczenia, dynamiki, roli i wpływu metali i metaloidów w układach biologicznych. Mile widziane są badania dotyczące „co, gdzie, kiedy, jak i dlaczego” tych nieorganicznych pierwiastków w komórkach, tkankach, organizmach i różnych niszach środowiskowych, szczególnie tych, w których stosuje się podejście multidyscyplinarne oparte na analityce, bioinorganice, medycynie, środowisku, biofizyce , biologia komórki, biologia roślin i biologia chemiczna.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223