Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


AIP Publishing podpisuje wieloletnią umowę Read and Publish z Tokyo University of Science
2020-07-15

AIP Publishing - wiodący niekomercyjny wydawca naukowy w dziedzinie nauk fizycznych, ogłosił, że podpisał wieloletnią umowę „Czytaj i publikuj” (Read and Publish) z Tokyo University of Science (TUS) w Japonii.

Umowa odzwierciedla zaangażowanie wydawcy w opracowanie transformacyjnego modelu publikowania, który doda wartość do istniejących subskrypcji czasopism, oferując opcje publikowania z otwartym dostępem dla badaczy z uniwersytetów. Od 2019 roku AIP Publishing współpracuje z instytucjami akademickimi na całym świecie w celu testowania i gromadzenia krytycznych opinii w pilotażowym programie Read and Publish. Tokyo University of Science to pierwszy uniwersytet w Azji, który podpisał wieloletnią umowę transformacyjną z AIP Publishing.

W wyniku umowy członkowie społeczności TUS będą mieli dostęp do jeszcze większej ilości treści publikowanych w AIP niż obecnie. Ponadto artykuły odpowiednich autorów powiązanych z Tokyo University of Science, które są akceptowane do publikacji w jednym z czasopism hybrydowych AIP Publishing, będą miały otwarty dostęp bez opłat za przetwarzanie artykułów (APC). Trzyletnia umowa obowiązuje od 2020 r. do 2022 r. i pozwala TUS opublikować ponad trzy razy więcej artykułów w tytułach AIP Publishing niż w przeszłości bez dodatkowych kosztów.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223