Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Springer Nature publikuje swój pierwszy podręcznik jako część nowej linii produktów MOOC & BOOK
2020-09-07

Springer Nature ogłosił publikację swojego pierwszego podręcznika w ramach nowej linii produktów MOOC & BOOK. Książka Archaeoastronomy: Introduction to the Science of Stars and Stones autorstwa włoskiego astrofizyka i archaeoastronoma Giulio Magli jest połączona z MOOC (Massive Open Online Course) hostowanym na platformie Politecnico di Milano (Polimi Open Knowledge - POK). Książka zawiera bezpośrednie linki do materiałów rzeczywistości rozszerzonej.

Kurs online „Nauka o gwiazdach i kamieniach” jest dostępny bezpłatnie na platformie MOOC uniwersytetu i umożliwia nieograniczone uczestnictwo w Internecie. Studenci, którzy kupią zarówno druk, jak i e-book, mogą łatwo uzyskać dostęp do treści i skorzystać z licznych ćwiczeń z rozwiązaniami, oprócz tych oferowanych w MOOC. Podręcznik zawiera treści multimedialne, takie jak filmy i rzeczywistość rozszerzona, do których można uzyskać dostęp za pomocą komputera, tabletu lub innego urządzenia mobilnego.

Archaeoastronomy: Introduction to the Science of Stars and Stones zapewnia kompleksowy i aktualny opis dyscypliny archeoastronomii i umożliwia czytelnikom wirtualne poznanie wielu związanych z astronomią stanowisk archeologicznych dzięki możliwościom rzeczywistości rozszerzonej.

Koncepcja MOOC i książki daje autorom wyjątkową możliwość stworzenia książki uzupełniającej kurs online i jest otwarta dla badaczy z każdej dziedziny, od STM po HSS. Łączy jakość eseju akademickiego / naukowego / badawczego z komunikatywną mocą produktu edukacyjnego online i oferuje autorom i klientom z całego świata ulepszone doświadczenie pedagogiczne. Czytelnicy mogą po prostu zeskanować obraz swoim telefonem komórkowym lub tabletem, aby przejść bezpośrednio do odpowiedniego filmu wideo, ilustracji, zdjęcia, tabeli, slajdu PowerPointa itp. Dzięki temu mogą udostępniać odpowiednie treści w szybki i łatwy sposób, co sprawia, że ​​książka jest bardziej dynamiczna niż standardowy podręcznik.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223