Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


AIP Publishing przedstawia pierwszą cyfrową kolekcję książek
2020-09-07

AIP Publishing - wiodący wydawca naukowy non-profit w dziedzinie nauk fizycznych, ogłosił uruchomienie swojej pierwszej cyfrowej kolekcji książek. Pierwsze tytuły z kolekcji są teraz dostępne online na Scitation.org, gdzie książki są w pełni zintegrowane z portfolio czasopism AIP Publishing.

Cyfrowa kolekcja książek AIP Publishing pomaga globalnym naukowcom, studentom i nauczycielom odkrywać, uczyć się i badać. Dostęp do kolekcji jest możliwy na podstawie licencji instytucjonalnej, a zawartość można czytać online w formacie HTML i PDF lub pobrać w formacie ePub.

Książki podstawowe omawiają temat, zawierają materiały wprowadzające dla nowych uczestników i najnowsze osiągnięcia dla ekspertów. Podręczniki metodyczne badają nowe techniki gromadzenia i analizy danych na podstawie treści samouczków i protokołów. Profesjonalne książki zawierają wskazówki dotyczące szkolenia i rozwoju dla nauczycieli. Książki Perspectives oferują dogłębną analizę specjalistycznego tematu.

Pierwsze nowe tytuły to Real and Complex Numbers for Physicists autorstwa Nicolasa A. Pereyry, F=ma Contests autorstwa Branislava Kisačanina i Erica K. Zhanga oraz trzytomowy zestaw Teaching High School Physics autorstwa Carla J. Wenninga i Rebeki E. Vieyry. Dostępna jest również rosnąca kolekcja tekstów historycznych Archive, zremasterowana cyfrowo, aby zapewnić czytelnikom nowoczesne opcje i dostępna online po raz pierwszy. Pierwsze książki, które trafiły do ​​Archiwum, powstały dzięki partnerstwu z American Association of Physics Teachers.

Książki AIP Publishing, obejmujące tak różnorodne dziedziny, jak materiałoznawstwo, biofizyka, optyka i fotonika, fizyka chemiczna, nanotechnologia, materia skondensowana, fizyka matematyczna oraz fizyka stosowana i inżynieria, umożliwiają odkrywanie, uczenie się i zachęcają do najlepszych praktyk w badaniach i analizie naukowej.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223