Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


„Jak skutecznie przeprowadzić systematyczny przegląd literatury” - seminarium internetowe IFIS dla klientów FSTA
2020-09-07
W imieniu IFIS i Ovid mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium internetowe IFIS pt. „Jak skutecznie przeprowadzić systematyczny przegląd literatury”. Webinarium odbędzie się w środę, 9 września o godzinie 16:00 czasu środkowoeuropejskiego. Jest odpowiedni dla klientów, potencjalnych klientów i każdego, kto chciałby nauczyć się umiejętności wyszukiwania lub więcej o FSTA. Obejmuje cele i komplikacje wyszukiwania literatury, cechy dobrego wyszukiwania i strategie pomagające w dobrym wyszukiwaniu. Certyfikat uczestnictwa jest również dostępny dla uczestników.

IFIS zorganizowało w tym roku kilka takich webinariów i otrzymało bardzo pozytywne opinie uczestników. Mamy nadzieję, że przyniesie to realną korzyść dla dyskusji o wznowieniu, które będą miały miejsce jeszcze w tym roku.

Link do rejestracji to: https://zoom.us/webinar/register/1715931764764/WN_xmM7Ig31S56YUgJraQLeUQ

Ponadto przewodnik po najlepszych praktykach dotyczący przeglądu literatury jest dostępny na stronie internetowej IFIS, w Libguides oraz jako moduł e-learningu. IFIS ma również swój internetowy przewodnik dotyczący korzystania z FSTA na platformie Ovid, który zawiera filmy, zasoby i przewodniki do pobrania.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223