ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Oxford University Press wydaje trzeci tytuł z nowej serii Oxford Open, Oxford Open Climate Change
2020-09-11

Oxford University Press (OUP) wydał Oxford Open Climate Change - trzeci tytuł ze swojej pionierskiej nowej serii czasopism w otwartym dostępie.

Oxford Open Climate Change to szeroko zakrojone, interdyscyplinarne czasopismo, którego celem jest omówienie wszystkich aspektów zmian klimatycznych. Z zadowoleniem przyjmuje uwagi dotyczące fizycznych i biogeochemicznych aspektów zmiany klimatu, jej skutków społecznych i ocen reakcji, wpływu gospodarczego, zdrowotnego, politycznego i wpływu na zarządzanie, a także możliwych rozwiązań naturalnych lub technicznych. Przyjmując szerokie podejście, czasopismo ma na celu rozpowszechnianie odkryć w tradycyjnych dziedzinach, aby wesprzeć pracę światowych naukowców w walce z kryzysem klimatycznym.

Oxford Open Climate Change to trzeci tytuł z serii Oxford Open, która została uruchomiona w maju 2020 roku i dołącza do tytułow Oxford Open Immunology i Oxford Open Materials Science. Seria ma na celu oferowanie wysokiej jakości publikacji w pełnym otwartym dostępie dla najnowocześniejszych badań z szerokiego zakresu dziedzin, wspieranych przez największego na świecie wydawcę uniwersyteckiego. Pod kierownictwem redakcji z całego świata seria zapewnia większą otwartość we wszystkich aspektach rozpowszechniania badań.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223