Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Oxford University Press i Genetics Society of America ogłaszają partnerstwo wydawnicze
2020-09-18
Wydawnictwo akademickie Oxford University Press (OUP) i Genetics Society of America (GSA) ogłosiły, że OUP opublikuje czasopisma GSA: GENETICS i G3: Genes|Genomes|Genetics od stycznia 2021r.

GENETICS to recenzowane, redagowane przez specjalistów czasopismo o międzynarodowym zasięgu i rosnącej widoczności i wpływie. Od 1916 roku GENETICS publikuje wysokiej jakości oryginalne badania przedstawiające nowatorskie odkrycia dotyczące genetyki i genomiki. Chociaż czasopismo ma znakomitą historię, zmieniało się wraz ze społecznościami, którym służy, wprowadzając innowacje i poszerzając je o nowe typy treści i podstawowe zbiory tematyczne.

G3 jest czasopismem w pełni otwartym dostępnym, stanowiącym forum do publikacji wysokiej jakości badań podstawowych generujących użyteczne informacje genetyczne i genomiczne. Czasopismo wychodzi naprzeciw krytycznej i rosnącej potrzebie społeczności genetycznej w zakresie szybkiego przeglądu i publikacji ważnych wyników we wszystkich dziedzinach genetyki. G3 uzyskała pieczęć DOAJ, znak certyfikacji przyznawany przez Directory of Open Access Journals publikacjom, które osiągają wysoki poziom otwartości i są zgodne z najlepszymi praktykami i wysokimi standardami wydawniczymi.

Dostarczone przez  Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223